Výherkyně soutěže splnila Výzvu

Další úspěšnou traderkou je výherkyně naší nedávné soutěže o Výzvu zdarma. Určitě si říkáte, proč tak pozdě? Tahle maminka na mateřské dovolené se zápalem pro trading nechtěla nechat nic náhodě. Jelikož s naším projektem neměla žádné zkušenosti, vstoupila nejprve do Zkušební Výzvy, kde chtěla pravidla vyzkoušet. Tento zodpovědný přístup už od začátku naznačoval, že tu máme traderku s opravdu velkým potenciálem. Uplynulo pár týdnů a ostrá Výzva byla zahájena. Netrvalo moc dlouho a dostáváme zprávu o úspěšném splnění Výzvy. Je vidět, že i dva roky zkušeností bohatě stačí ke konzistentnímu tradingu. Zcela určitě za tím stojí spousta dřiny a opravdu seriózní přístup.

Jak jste se dostala k tradingu? 

Momentálně jsem na mateřské dovolené. Tradingu se věnuji asi 2 roky a přivedl mě k němu můj přítel, prej že bych se mohla naučit alespoň otevřít a zavřít příkaz. 🙂 Postupně jsem se začala o to více zajímat a studovat s jeho pomocí. Teď už obchodujeme víceméně společně, což je dobré, protože jeden druhého můžeme předem upozornit na chyby.

 Prozraďte nám prosím něco o své strategii.

Mojí obchodní strategií je diskreční obchodování supportů a rezistencí, ale né těch, které jsou vidět na grafu, nýbrž vypočítaných podle Fx Rebel systému. Pro Výzvu jsem zvolila pouze odrazy od těchto supportů. S přípravou začínám v neděli, kdy si vytisknu na týden makroekonomický kalendář a snažím se naplánovat pravděpodobný scénář vývoje trhu, kam může dojít a tam čekat na supportu na nákup či prodej. Například když je ve čtvrtek nějaké důležité vyhlašování, tak ve středu očekávám pohyb do strany a chodím proti trhu. Naopak jestli se už trh rozjede, čekám na to, kdy cena dosedne na vypočítaný support a obchoduji ve směru trendu.

Co se Vám ve Výzvě opravdu povedlo?

Tak hlavně se mi povedlo dodržet všechny podmínky MM, původní můj cíl bylo udržet se ve hře. Tzn. i kdyby podmínky na velikost zisku nebyly splněny, tak abych mohla další měsíc pokračovat. Dodržovala jsem pravidla a zisky nakonec přišly samy.

Cítíte někde prostor pro zlepšení? 

Prostoru pro zlepšení je určitě hodně. Podle vyhodnocení týmu ziskejucet je to hlavně RRR , které mám mírně negativní. Též je potřeba vyhnout se časovému období, kdy je trh nejasný, například před otevřením Londýnské seance. Prostě počkat si jak se situace “vyvrbí”. 🙂

V čem Vám Výzva pomohla? 

Tak hlavně to bylo v nastavení MM. K optimální velikosti pozic i jejich počtu.

Doporučila byste Výzvu ostatním? 

Výzvu doporučuji všem, kteří to myslí s tradingem vážně. Tento projekt dává možnost nejen ověřit si ve Zkušební Výzvě funkčnost svojí strategie a nastavení MM, ale i po splnění Výzvy obchodovat kapitál, na který bychom museli vydělávat i třeba několik let.

Za tým Získejúčet.cz jsme rádi, že soutěž pomohla k nalezení skrytého talentu a věříme, že tato Výzva bude dotažena do zdárného konce.