Vojta dostává Fundovaný účet

Rádi bychom Vám pogratulovali ke splnění Přípravné fáze. Minule jste se s námi podělil o něco málo z Vašeho tradingu v rámci Výzvy. Nyní již za sebou máte Přípravnou fázi, která dopadla taktéž úspěšně. Jaké máte pocity?  

Děkuji za gratulaci. No jsem plný nadšení. Celé se to povedlo a to je pro mě opravdu skvělé, už se nemůžu dočkat na svůj první obchod na realu. Musím ale přiznat, že ta příprava pro mě byla dost náročná.

Proč ji hodnotíte jako náročnou? Vždyť pravidla jsou naopak benevolentnější, než je tomu u našich Výzev.

Ano, to je sice pravda. Trochu to na mě dolehlo a přemýšlel jsem o tom, jak to asi bude vypadat, když se to nepovede. Viděl jsem náš rozhovor online a cítil se tak mnohem více zodpovědný. Nakonec Vám ale opět musím poděkovat. Sám jsem se nachytal, jak jsem chtěl během obchodování udělat pár úplných hloupostí a musím říct, že ten pocit, že mě má neustále někdo pod dohledem, mě dovedl k tomu, že jsem tyhle špatný obchody vynechal a možná právě i proto se mi podařilo uspět.

Máte nějakou radu pro ostatní obchodníky, jak splnit Výzvu?

No, radu asi úplně nemám. Držte se úplných základů, nehledejte zbytečné složitosti. Dbejte na svou obchodní strategii a tu bezmezně dodržujte. Dávejte pozor na pravidla maximálních ztrát. Lepší ukončit obchodní den předčasně, než přijít o celou Výzvu. Nehoňte se za splněním Výzvy za každou cenu. Na obchodování je celý měsíc a to je opravdu dost času na splnění, nemá tedy cenu během dvou dní to porušit kvůli velkým pozicím.

Chtěl byste obchodníkům ještě něco vzkázat?

No nevím, jestli jsem úplně ideální člověk na rozdávání mouder. Mám za sebou mnoho ne zrovna povedených zkušeností s tradingem. Za mě musím říct, že ten pocit volnosti, když nejde o moje peníze, je opravdu neskutečný. Obchodovalo se mi naprosto jinak. Mám za sebou zkušenost se svým reálným účtem, která nedopadla úplně nejlépe a musím říct, že se to opravdu nedá srovnat. Tedy určitě ne v moji hlavě. Obchodoval jsem s ohromným klidem a to mě dovedlo do cíle. Prostě kdo nic nezkusí, nemůže ani nic získat.

Vojtovi děkujeme za rozhovor a možnost zveřejnění. Přejeme mu mnoho dalších úspěchů v obchodování.

Chcete se přidat k našim fundovaným obchodníkům?

Splňte pravidla a obchodujte pro naši společnost. 70 % zisků pro vás, riziko kryjeme my.

PŘIJMOUT VÝZVU