Tradingu jsem zcela propadl – Fundovaný trader Vlastimil

Výzvu jsem splnil napotřetí. Přípravnou fázi napoprvé, což mě velmi potěšilo. Ono také vědomí toho, že Přípravná fáze je na 60 dní a požadovaný profit je pouze 5 %, je daleko méně náročné na psychiku. Přípravnou fázi jsem splnil za 14 obchodních dní poklidným způsobem.

Díky tomu, že jsem měl hodně času na malý profit, tak jsem obchodoval malé pozice a obchody jsem si důkladně vybíral. Toto nové uvědomění transformuji i do svého obchodování na Fundovaném účtu i na jiné své reálné účty. Určitě pojedu větší pozice, abych si vydělal 😊, ale obchody budu opravdu selektovat.

V minulém článku jsem nastínil, že obchoduji klouzavé průměry. Systém jsem až na drobnou změnu v periodicitě exponenciálních klouzavých průměrů neměnil. Stále obchoduji to samé. Jednu změnu, kterou si opravdu chválím, je zakreslování SR Levelů. Nyní většinu obchodů beru až po tom, co Dax zareaguje na nějaké mé SR úrovni. Prvním faktorem je však řízení rizika, přičemž cílené RRR musí být kladné.

Vlastimil Trade Entry

Potom, co jsem splnil Výzvu, jsem příliš velkou radost neměl, protože mě čekala ještě Přípravná fáze. Nyní kromě radosti cítím i velkou odpovědnost. Svěřený kapitál budu spravovat zodpovědně a snad velmi dlouho. Tým ze Získejúčtu, který jsem již osobně potkal, nám všem obchodníkům dává úžasnou příležitost, jak dosáhnout obchodování bez starostí. Přitom svěřený kapitál je již dostatečně zajímavý na to, abych se z toho dokázal uživit.