Svoboda tradingu 3x jinak

Trading je velice specifická profese. Často se necháme nalákat k online obchodování prostřednictvím agresivního marketingu, který slibuje neomezené zisky, jednoduché peníze a tak podobně. Ale je to skutečně to nejdůležitější? Za další lákadlo bychom mohli označit svobodu, kterou s sebou profitabilní trading přináší. Právě na toto téma jsme se dnes zaměřili, a to konkrétně ve třech rovinách:

Nástroje a pracovní postupy

Nutil vás někdo v zaměstnání používat zajeté pracovní postupy, které vám byly proti srsti? Mít jasně nastaveno, co máte kdy a jak dělat? Tak to v tradingu není. Způsob obchodování je jen a pouze na vás. Vy sami si určíte, jestli vám bude vyhovovat spíše krátkodobé obchodování s větším počtem obchodů, nebo se zaměříte spíše na delší jednorázové obchodní příležitosti. Obchodování jednoduše můžete skloubit s rodinou a svým osobním životem.

Kariérní růst je pouze na vás

Kariérní růst z větší části vždy ovlivníme jen my sami svým dobrým pracovním výkonem, avšak ne vždy je kam se posouvat dál. Firemní struktury občas nenabízí dostatek prostoru pro další postup. Tento problém se při úspěšném obchodování nestane. Záleží jen na vás, jak se vám bude dařit. Pokud budete opravdu úspěšní, stačí zvýšit velikost obchodní pozice ve své platformě a posunout se tak na další úroveň na pomyslném kariérním žebříčku. Samozřejmě s každou novou laťkou se zvedá také psychická zátěž, se kterou je potřeba se vyrovnat, ale možnosti růstu jsou téměř neomezené.

Kancelář a flexibilní pracovní doba

Jako poslední rovinu svobody v oblasti online obchodování jsme vybrali flexibilitu. K obchodování potřebujete pouze přístup k internetu a obchodní platformu, které jsou dnes dostupné i na mobilní zařízení. Záleží tedy pouze na vás, jestli obchodujete v 9:00 z Prahy nebo v 16:00 z Kuala Lumpur.

Nejsou tyto 3 roviny neuvěřitelnou dávkou svobody? Pokud jste na začátku a pouze uvažujete o tom, jestli má smysl se tradingu věnovat, anebo už se obchodování nějakou dobu věnujete, ale máte jisté pochybnosti, tak vězte, že to smysl má. Kde jinde můžete získat takovou dávku svobody než při úspěšném obchodování.

Vyzkoušejte si pravidla, která požadujeme po našich úspěšných traderech a staňte se součástí našeho týmu. Získejte kapitál na obchodování a udělejte první krok na cestě k větší osobní svobodě.