Rekordní výplata na Fundovaném účtu

Dříve jsme psali o Výzvě a Přípravné fázi obchodníka, jehož obchodní systém se velice přibližuje něčemu, čemu se přezdívá Svatý grál tradingu. Jak jinak nazvat systém, který generuje desítky procent měsíčně, a přitom denní a celkový drawdown účtu je zanedbatelný. Trader předvádí stejné výsledky jako ve Výzvě a Přípravné fázi.

Slíbili jsme, že napíšeme i o tom, jak se obchodníkovi daří na Fundovaném účtu. Občas psychika a mírně odlišné tržní podmínky způsobí, že výkon na Fundovaném účtu není již tak přesvědčivý jako v testovacích fázích. Ne však v tomto případě. Jen se podívejte sami – křivka a dosažené poklesy jsou stále stejně excelentní.

Chcete se stát také naším traderem?

Splňte pravidla Výzvy, obchodujte pro naši společnost a neriskujte svoje peníze na forexu.

PŘIJMOUT VÝZVU

Podívejme se tentokrát i na podrobnější specifika účtu. Vidíme, že obchodník generuje vysoké množství pozic s relativně nízkými hodnotami průměrného zisku a průměrné ztráty. Méně než polovina pozic skončí v zisku, ale podstatné je, že průměrné RRR je výrazně vyšší než 1, čímž nižší úspěšnost vyrovnává.

První měsíc na Fundovaném účtu skončil pro obchodníka skvělým ziskem 6 839,62 USD. 70% podíl činí 4 788 USD, což je aktuálně přibližně 100 000 korun, které obchodníkovi dnes přistály na účet. To není vůbec špatné za měsíc provozu automatického obchodního systému, co myslíte? Pro jistotu přikládáme obrázek z provádění transakce.

Výplata z Fundovaného účtu

Jak vidíte – jde to i takto. Obchodníkovi držíme palce, aby se mu skvěle dařilo i nadále a věříme, že najdeme další talentované tradery z vašich řad.

Staňte se traderem naší společnosti!

Splňte pravidla a obchodujte pro naši společnost. 70 % zisků pro vás, riziko kryjeme my.

ZJISTIT VÍCE