První Výzva splněná prostřednictvím AOS

V dnešním článku vám představíme první splněnou Výzvu čistě pomocí automatické obchodní strategie (AOS), která obchoduje formou scalpingu. Pojďme se na tuto automatickou strategii blíže podívat, je opravdu velmi zajímavá. Automatické obchodní systémy mají několik výhod. Hlavní výhodou je eliminace vlivů psychologie obchodníka. Strategie je vždy stejně rychlá, nikdy nevynechá platný obchod a rovněž nikdy neukončí obchod dříve jenom kvůli špatnému pocitu z pozice. Na druhou stranu strategie nemá cit pro trh, který nemůže být naprogramován.

Výzva byla splněna ve velkém stylu. Ve Výzvě 250 požadujeme profit 1000 USD. Tato Výzva byla ukončena již po 10 dnech s profitem dokonce 1489 USD, což je o 49 % více profitu, než požadujeme. Často se nás ptáte, jestli je možné ukončit období Výzvy dříve než po celém období 30 dní. Zde vidíte, že pokud splníte pravidla v prvních 10 dnech, je možné ihned postoupit do Přípravné fáze. Povšimněte si, že maximální celková ztráta je pouhých -74 USD. Ani tato Výzva není výjimkou, co se týče pozitivního RRR. Průměrný ziskový obchod byl 107 USD, ztrátový obchod pouze 25 USD. Výsledné RRR je skvělých 4,28. AOS je pravděpodobně postavený a optimalizovaný na EURUSD, jelikož všechny obchody byly realizovány na tomto měnovém páru. Jak jsme zmínili v úvodu článku, AOS obchoduje stylem, který lze přirovnat ke scalpingu. Strategie otevírá větší obchodní pozice, které trvají pouze pár vteřin a následně jsou uzavřeny.

equity_vyzva

Závěrem je důležité zmínit, že trading je krásné zaměstnání. Náš projekt je tu od toho, aby Vám pomohl se tomuto cíli přiblížit. Ať již je to kapitálem pro obchodování nebo inspirací od úspěšných obchodníků.