Přípravná fáze skvělého obchodníka

Minulý týden jsme psali o mimořádně excelentním průběhu Výzvy našeho nového fundovaného obchodníka. Tento týden přinášíme slíbené pokračování této minisérie, tedy popis obchodníkovy Přípravné fáze. Jak se dalo čekat, i tato část proběhla naprosto hladce a s podobným přehledem jako ve Výzvě. Jen se podívejte na výřez z Prostředí tradera:

Obchodník se pochopitelně držel své osvědčené strategie a tak i Přípravná fáze byla obchodována poměrně vysokofrekvenčním automatickým obchodním systémem, kdy průměrně bylo denně zobchodováno přes 60 pozic. Křivka zůstatku je velice podobná té ve Výzvě, ačkoliv nyní na ni vidíme dva zřetelné propady. Ty způsobily, že obchodník tentokrát využil téměř celou povolenou denní ztrátu. Přesto je vidět, že limit měl dobře pohlídaný a stále zůstává bezpečná rezerva. Nebylo tentokrát dosaženo tak vysokého profitu, ale přesto byl náš požadovaný profit překonán téměř na trojnásobek jeho hodnoty za pouhých deset obchodních dní. Zaznamenán byl jediný ztrátový den jako ve Výzvě. Ani takto úspěšný systém se tedy neobejde bez ztrát a ztrátových dnů.

Trader také souhlasil se zveřejněním svého komplexního vyhodnocení z Výzvy. Najdete jej na adrese: https://ziskejucet.cz/klientska-sekce/vyhodnoceni/?login=1640581&sharer=362735

Proč má takové vyhodnocení smysl? O výhodách zhodnocení vašeho obchodního účtu jiným obchodníkem čtěte zde!

Využijte jedinečnou možnost stát se traderem naší společnosti. Splňte naši Výzvu a neriskujte peníze na forexu. Získejte 70 % profitů, ztráty kryjeme my. Kromě toho Výzva pomůže vaší disciplíně a získáte nový pohled na svůj trading.

Proč jít s námi do Výzvy?