Excelentní výsledky nového obchodníka

Tímto článkem bychom rádi začali minisérii o jednom z našich mimořádně úspěšných fundovaných obchodníků. Tento obchodník prošel celou cestou potřebnou k získání našeho Fundovaného účtu, a to naprosto s přehledem a bezchybně. Podívejme se na excelentní výsledky jeho Výzvy. Výřez z Prostředí vypadá následovně:

Trader také souhlasil se zveřejněním svého komplexního vyhodnocení. Najdete jej na adrese: https://ziskejucet.cz/klientska-sekce/vyhodnoceni/?login=1640581&sharer=362735

Jak můžeme usoudit z vývoje křivky zůstatku, náš obchodník využívá automatického obchodního systému, který obchoduje velice aktivně každý den a uzavřel tak za měsíc úctyhodných 1014 obchodních pozic.

Pokud se zaměříme na některé výsledky z analýzy našeho obchodníka, můžeme vidět, že obchodník dosahuje průměrné úspěšnosti „pouhých“ 50 %. Tato úspěšnost je ale doplněna o pozitivní Risk Reward Ratio. RRR bývá často obchodníky přehlíženo a opomíjeno a zde máme další jasný důkaz, že právě ono opomíjené RRR může být základním stavebním kamenem pro dlouhodobě úspěšný trading.

Mezi nejoblíbenější instrument tohoto obchodníka patří velice známý akciový index DAX, ale trader neopomíjí ani ostatní instrumenty hlavně z oblasti měnových párů a snaží se tak diverzifikovat riziko. Velice dobrých výsledků je dosahováno především v dobách vyšší volatility a s tím spojených větších pohybů na trhu.

Vidíme, že obchodník nechodí pro žádné ohromné zisky, ale jeho úspěch je poskládán z menších obchodů, které ale zachovávají pozitivní poměr rizika. Právě tyto menší střípky skládanky postupně dávají dohromady opravdu velice robustní obchodní systém.

Je vidět, že čas investovaný do tradingu umí přinášet své ovoce. Tady máme další příklad, jak všechna ta píle a spousty hodin strávených u monitorů mohou dopadnout.

Tyto výsledky jsou mimořádně nadprůměrné i v rámci našeho projektu, ale třeba právě vy dokážete tyto výsledky napodobit či překonat. Chcete to vyzkoušet? Využijte naši Výzvu a přidejte se k našim úspěšným obchodníkům. Pomáhat vám bude i spousta našich letních novinek.

Jak obchodník překonal Přípravnou fázi se dozvíte v dalším pokračování. Poslední díl minisérie o tomto mimořádném obchodníkovi vyjde na konec jeho prvního měsíce na Fundovaném účtu.

Využijte jedinečnou možnost stát se traderem naší společnosti. Splňte naši Výzvu a neriskujte peníze na forexu. Získejte 70 % profitů, ztráty kryjeme my. Kromě toho Výzva pomůže vaší disciplíně a získáte nový pohled na svůj trading.

Proč jít s námi do Výzvy?