7 úspěšných traderů za poslední měsíc!

Když startoval náš ojedinělý projekt nabízení kapitálu traderům na forexu, netušili jsme, zda bude mít na české scéně úspěch. Šli jsme do rizika. Věděli jsme od začátku, že naším cílem je nabízet tuto službu i v zahraničí, kde je přeci jen povědomí o obchodování na finančních trzích vyšší, ale v duchu jsme si přáli, aby zaujala i český a slovenský trh. Důvod je jednoduchý – narodili jsme se zde, a tak čeští a slovenští klienti jsou prostě srdeční záležitostí. Můžeme s nimi vytvořit mnohem bližší vztah než se zahraničními klienty. Jelikož sami také sdílíme vášeň pro finanční trhy, je to i v našem zájmu, a proto se snažíme o maximálně osobní přístup.

Když se zdálo, že se zde tradeři ochotní podstoupit naši Výzvu najdou, byli jsme velice zvědaví především na to, jak se jim bude dařit. Nyní je to zhruba rok, co se o naší službě dozvídá stále více českých a slovenských traderů a my jsme nadšení z toho, že úspěšných traderů je zde dostatek. Projevuje se to také tím, že neustále přibývá pokořitelů Výzvy. Každý měsíc navíc rychlejším tempem. Je tedy jasné, že Češi a Slováci vydělávat peníze na trzích umí!

Jen za poslední měsíc přibylo do řad pokořitelů Výzvy 5 traderů, 2 splnili Přípravnou fázi a další mají k úspěchu dobře nakročeno. Každý týden tedy průměrně vyjdou 2 tradeři jako vítězové. Někteří z prvního kola, další z druhého přímo ke správě kapitálu naší společnosti a profesionálnímu tradingu.

Možná jste si všimli, že poslední dobou nevycházelo mnoho článků o splněných Výzvách a Přípravných fázích. Nebylo to však tím, že by nových úspěšných traderů nepřibylo, ale naopak právě tím, že jejich četnost přibývá vysokým tempem a nemůžeme tak zpracovávat článek pro každý jednotlivý účet. Nemějte však obavy, budeme se snažit nějakou zajímavou Výzvu tu a tam vybrat a zpracovat, abyste se mohli u úspěšných obchodníků i nadále inspirovat. Již brzy vás čeká například článek o traderovi, který oběma fázemi v nedávné době hravě prošel pouze s pomocí automatického obchodního systému. Jen se podívejte, jak se mu nyní daří na reálném účtu.

equity0

Někteří tradeři přišli jako blesk z čistého nebe a ihned na první pokus Výzvu zvládli. Jiní potřebovali jeden či více neúspěchů, aby si uvědomili své chyby a možná i na základě naší zpětné vazby, kterou od nás každý získá, nakonec docílili úspěchu. Zkuste to i vy! Ať už se zařadíte do první nebo druhé skupiny, stojí to za to. Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte nejprve zdarma.