Srovnání brokerů

Často se nás ptáte, kterého brokera si máte pro svoje obchodování vybrat. Vzhledem k tomu, že jsme nezávislý projekt a nemůžeme vám brokera jednoznačně doporučit, připravili jsme pro vás porovnání našich partnerských brokerů tak, abyste si mohli co nejlépe vybrat podle svých potřeb.

Při výběru brokera nezapomínejte na to, že náklady na obchodování není jediný faktor pro rozhodování. Další důležité faktory jsou například rychlost plnění, spolehlivost, regulace či zákaznická podpora.

Aktuální spready

Každou sekundu pro vás měříme aktuální spready. V tabulce si jednoduše vyberte instrument, který vás zajímá, a porovnejte si výši spreadu u jednotlivých brokerů. Ke spreadu je často nutné přičíst komise, takže nejdůležitějším sloupcem tabulky je sloupec “Celkové náklady”. Abyste viděli ty nejlepší výsledky, srovnejte si tabulku podle parametrů, které vás zajímají nejvíce.

    DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

    Dlouhodobé hodnoty spreadů

    Aktuální spready jsou důležité, ale jaké jsou běžné hodnoty spreadů za dlouhé časové období? V následující tabulce jsme se zaměřili na minimální a maximální spready a jejich tzv. normální hodnoty – tedy hodnoty, které se vyskytují v 68.2 % času. Vzhledem k tomu, že se spready mohou lišit dle různých částí obchodní seance, rozdělili jsme výpočty do jednotlivých intervalů. Pokud tedy obchodujete např. dopolední evropskou seanci, bude vás zajímat nejvíce interval 08:00 – 12:00.