Světová finanční konference ShowFx v Praze se koná 12. května

Všichni obchodníci a ti, koho zajímá dozvědět se více o obchodování a investicích, jsou zváni na bezplatnou vzdělávací akci – první Finanční konferenci ShowFx World v Praze.

Tato akce nabídne 7 hodin seminářů a workshopů vedených špičkovými obchodníky a burzovními experty ze Spojeného království, Polska, Slovenska a České republiky – vše v jednom dni a na jednom místě.

PROČ SE ZÚČASTNIT

  • zjistěte o obchodování všechno, co jste chtěli vědět: program se věnuje zkušenostem na všech úrovních a zabývá se nejdůležitějšími tématy, včetně kryptoměn, obchodování metodou Price Action, principu Elliotových vln, automatizovaných obchodovacích systémů a dalšího;
  • v otevřených diskuzích s našimi přednášejícími objevte, co skutečně na trzích funguje;
  • zažijte přátelskou atmosféru mezi podobně smýšlejícími lidmi – zařazena je přestávka na chutnou kávu;
  • získejte obchodní prémii od zúčastněných společností, včetně zvláštního bonusu ve výši 2000 amerických dolarů od generálního partnera akce;
  • zúčastněte se losování o ceny od organizátorů a zúčastněných společností.

Mezi přednášejícími naleznete Eda Mattse (Matrixtrade, UK), Ondřeje Hartmana (FXStreet.cz) a další.

O SHOWFX WORLD

ShowFx World je mezinárodní obchodní značka, která od roku 2009 až dosud zorganizovala více než 30 konferencí a výstav na téma obchodování a investic. Zeměpisně tyto akce zahrnují Moskvu, Singapur, Bratislavu, Kypr, Rigu a další města po celém světě. Hlavním cílem je poskytovat znalosti o finančních trzích – organizátoři zaručují, že návštěvníci získají reálné obchodní strategie, účinné rady a metody vydělávání peněz.

Více o akci zjistěte a zdarma se registrujte zde.