4 důvody proč navštívit Finanční konferenci ShowFx v Praze

Tuto sobotu 12. května, zveme každého, kdo se zajímá o trading a investování, do hotelu Grandior v Praze na bezplatnou vzdělávací akci – ShowFx World Financial Conference. Proč by vám neměla uniknout?

  1. Navštivte 7 seminářů a zjistěte vice o tradingu a investování. Témata budou Obchodování Price Action, investování do kryptoměn, Moderní aplikace principu Elliotových vln, Automatické obchodní systémy (AOS) a forexu a další! Stačí přijít a účastnit se jakéhokoli semináře, který vás nejvíc osloví!
  2. Komunikujte s experty a dalšími tradery

Každý z přednášejících může zodpovědět libovolnou otázku a přestávka s chutným občerstvením a kávou vám pomůže sdílet vaše nápady, vytvořit nové kontakty – není lepší čas ani místo pro vytváření sítí!

Podívejte se na kompletní seznam přednášejících na oficiální stránce akce.

  1. Účastněte se tomboly a losování o ceny

V průběhu celé akce bude mít každý návštěvník šanci vyhrát smartphone, tablet anebo velký tradingový bonus v rámci losování organizátorů a zastoupených firem!

Pozor! Generální partner akce nabízí navíc bonus 2000 USD na reálný účet pro všechny účastníky konference!

  1. Motivujte se

Den strávený v přátelské obchodní atmosféře mezi podobně smýšlejícími lidmi vás nabije novými nápady a přinese další motivaci k dosažení lepších obchodních výsledků!

Prohlédněte si kompletní program a zaregistrujte svou bezplatnou účast tady.