Zvyšte svojí edge: ZU Statistický systém

Zlepšete svoji úspěšnost ještě více využíváním Statistické aplikace, která je stejně jako Mentor aplikace zdarma ke každé Zkušební Výzvě i ke zpoplatněné Výzvě, ve které již můžete získat kapitál na obchodování. Tak proč ji nevyužít? Rozhodně vám dokáže usnadnit cestu k penězům.

Pro plné pochopení následujících vstupů je důležité nastudovat logiku za danými analýzami. Statistická aplikace slouží k především k eliminaci obchodů s nízkou pravděpodobností. Ano, jistě přijdete o skvělé obchody, ale v dlouhodobém měřítku se Statistická aplikace rozhodně vyplatí a může být rozdílem mezi ziskovým systémem a systémem, který je ve ztrátě.

Zde je ukázka využití ZU Statistického systému a analýzy reakční aktivity. Tento článek je psán 7.10.2017 v sobotu, obrázek z webového rozhraní Statistické aplikace je tedy pouze informativní. Analýzu reakční aktivity naleznete zde:

Ukázková kombinace Statistické aplikace a tohoto systému:

Tento den ukazuje situaci, kdy nám znalost analýzy Reakční aktivity mohla zachránit dobře dva ztrátové obchody. I tak obchodní den ze začátku nabídl impulsivní klesající swing, který nevyšel, ale rozhodně ztráta není tak velká, jako kdybychom obchodovali i rostoucí impulsivní swingy.

Analýza Proražení High / Low z pohledu lokace uzavření. Ve Statistické aplikaci tuto analýzu naleznete zde:

Ukázková kombinace Statistické aplikace a tohoto systému:

Tento systém můžete rozhodně využít i s dalšími analýzami ve Statistické aplikaci. Nabízí se analýza rozpětí společně s analýzou predikce rozpětí, které můžete využít tak, že jakmile trh vytvoří již dostatečně široké rozpětí, tak se spíše vyplatí obchodovat zpět do rozpětí než na rozšíření rozpětí, což je velmi užitečné při obchodování impulsivních swingů.

Určitě doporučuji nastudovat celou Statistickou aplikaci, protože její využití je zcela univerzální a věřím, že takto strávený čas je velice dobrá investice.