Implementace budovatele bohatství

„Jsi dostatečně hloupý na to, abys mohl být bohatý?“  Vegas

Chci, aby si každý, kdo to čte, uvědomil, že implementace tohoto plánu nebude tak jednoduchá, jak se zdá. Zamyslete se. Pokud neobchodujete úspěšně, znamená to, že kupujete downtrendy a prodáváte uptrendy. Jste trader, který prodává na dně a nakupuje na vrcholu (nezávisle na timeframu). To je přesný opak toho, co byste měli dělat při pohledu na konkrétní měnový pár nebo S&P 500. Tenhle zlozvyk ale není snadné zlomit.

Cesta, jak zlomit tenhle cyklus, je pamatovat si, co jsem říkal dříve. Za prvé, osvojte si metodu. Hodinový tunel, 4hodinový tunel, Vegasův budovatel bohatství, cokoliv. Za druhé, udělejte si domácí úkol a získejte ke své metodě důvěru. Musíte ji bezmezně věřit, protože ve chvíli, kdy se bude lámat chleba (otevírání pozice) nebude čas na přemýšlení a pochybování o sobě samém. Za třetí, vydělávejte peníze, když máte, ale nevěřte tomu, že jste nejchytřejší člověk na zeměkouli, protože zrovna držíte ziskovou pozici. Dělejte tyto věci a jste na dobré cestě dostat se ze ztrátového cyklu.

Byl bych zklamaný, kdyby si většina z vás tuto informaci nepřebrala po svém. Je to model, ne systém. Nesnažím se nacpat hranatý kolíček do kulaté dírky. Stejně jako hodinový a 4hodinový tunel, je i Budovatel bohatství flexibilní a přizpůsobitelný vašemu obchodnímu stylu. Pokud vás napadají filtry, které chcete přidat, určitě tak učiňte. Pokud vaše cíle profitu jsou jiné, je to taky OK.

Mým hlavním cílem je a vždycky bylo, abyste kupovali dna a prodávali vrcholy. Doufám, že jsem stimuloval vaše buňky šedé kůry mozkové a donutil vás přemýšlet o vašem tradingu a přístupu k měnám a S&P 500.