Aktualizace hodinového a 4hodinového tunelu

„Příroda nezná vyhynutí; vše co zná, je proměna.“ Werner von Braun

Z toho, co jste právě přečetli, většina z vás doufám vidí, jak může Vegas Currency Daily pomoct při obchodování hodinové a/nebo 4hodinové tunelové metody.

Pro hodinový tunel bych neobchodoval proražení tunelu (EMA 144 a EMA 169), pokud jsou fibonacciho úrovně na denním grafu proraženy ze stejné strany (kapitola 2, krok 3). Pravděpodobnost úspěchu je omezená. A naopak, zvýšil bych objem pozice, pokud by signál byl podpořen metodou Vegas Currency Daily.

Vezměte si příklad, který jsem dal v předchozí kapitole. Vegas Currency Daily zrovna hlásil signál na sell (příloha B, graf 5) s dnem obratu vyznačeným černou tečkou. Tady je GBP/USD na hodinovém grafu:

Jakmile byla proražena spodní strana tunelu, byla to rána na fibonacciho úroveň 89 během pár hodin.

Co se týče 4hodinového tunelu, používám Vegas Currency Daily jako měřítko určování, zda otevírat longy nebo shorty. Rozdíl v týdenních klouzavých průměrech při určování, jestli jít long nebo short, může být často značně zpožděný za trhem. Pokud jsou černé tečky nad denním tunelem, jděte short jakmile dostanete 4hodinový signál. Pokud jsou černé tečky pod tunelem, otevírejte po 4hodinovém signálu pouze longy.

Použijte stejná kritéria, jako když má Vegas Currency Daily více než 2 ztráty po sobě. V takovém případě je trh ve velmi silném trendu. Zůstaňte s ním, dokud nebude zasažena poslední fibonacciho úroveň na denním grafu.