Kdo jsme a kam míříme?

Nakoukněte pod pokličku Získejúčet.cz

Tvoříme mezinárodní fond založený na retail obchodnících, který investorům nabídne diverzifikované portfolio a obchodníkům pomůže na cestě k finanční nezávislosti.

Kdo stojí za projektem Získejúčet.cz

Myšlenka projektu Získejúčet.cz vzniká v roce 2014 v nevelké pražské kanceláři, kde se do té doby scházelo několik mladých intradenních obchodníků, včetně třech budoucích zakladatelů. Vidět nás můžete na obrázku vpravo. Obchodovali jsme, ale na větší rozlet nebyly peníze. Uvědomovali jsme si navíc, že silnou disciplínu nám dalo až motivující prostředí společné kanceláře, které jsme doma o samotě neměli.

A protože potřeba lepší disciplíny, zpětné vazby a více kapitálu trápila více traderů v našem okolí, rozhodli jsme se založit tento projekt. Cestou na nás čekalo spoustu zklamání a překážek. Dnes máme spokojené klienty v České republice a oslovujeme první tradery v zahraničí. Rádi sledujeme vývoj obchodníků, kteří zpočátku tápou, až se z nich postupně stávají sebejistí profitabilní tradeři. Nejkrásnější na Získejúčet.cz je to, že je-li profitabilní náš trader, jsme profitabilní i my – pomáhat ostatním je v našem nejlepším zájmu.

Veškeré informace poskytované na těchto stránkách jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

© Copyright - FF Trader s.r.o. Vytvořeno s ❤ k tradingu.