Výzva je jen začátek!

Výzva není jen o příležitosti získat fundovaný reálný účet o velikosti 50 000 nebo 200 000 Kč za zlomek této částky, možnosti jdou mnohem dál! Zdolání Výzvy přináší našim traderům nevídané příležitosti, jak uplatnit své obchodní dovednosti a maximalizovat své profity. Nejenže se stanete součástí naší komunity, ale díky našim partnerům získáte přístup k profesionálním traderům, správcům účtů, vedoucím fondů a investorům z celého světa. Vše samozřejmě záleží jen na tom, jak se Vám bude dařit a zda se budete chtít do těchto aktivit zapojit.

Přilákejte další kapitál a maximalizujte své příjmy!

Jelikož v této fázi máte za sebou úspěšnou Výzvu, Váš reálný účet bude dostatečně stabilní a málo rizikový. Tím bude atraktivní pro ostatní tradery a investory, kteří Vám rádi svěří své prostředky. Je jen na Vás, zda je přijmete. Naši obchodní partneři mají ověřená řešení pro Money Managery, PAMM tradery a různé další kopírovací systémy. Díky tomu můžete brzy snadno zvýšit Váš kapitál na násobky kapitálu získaného od nás a stát se Money Managerem nebo třeba správcem svého vlastního fondu. Čím vyšší bude Váš obchodní kapitál, tím vyšší Vám poplynou příjmy. Jeho výše není nikterak omezená. A pokud se Vám bude dlouhodobě dobře dařit, budeme rovněž přizpůsobovat profil dělení zisků ve Váš prospěch. Zcela bez nadsázky se tak můžete už za několik měsíců po zdolání Výzvy stát managerem vlastního hedgeového fondu! Pochopitelně v obrazné, nikoli právní formě.

Buďte součástí mezinárodní komunity profesionálů!

Jedním z cílů projektu Získejúčet.cz je budování mezinárodní komunity profesionálních obchodníků, která sdílí své know-how a provozuje svůj vlastní hedgeový fond. Bude nám ctí Vás v této komunitě po splnění podmínek Výzvy přivítat. V komunitě sdílíme své zkušenosti i aktuální náhledy na trhy.