Vyzkoušejte si Výzvu zdarma!

Ještě se necítíte na placenou Výzvu, díky které můžete získat reálný kapitál na forex? Chcete si vyzkoušet, zda splníte pravidla? Nebo začínáte s tradingem a zajímá vás, o čem trading vlastně skutečně je?

Ve Zkušební Výzvě samozřejmě nelze získat reálný kapitál. Jejím prostřednictvím však můžete v průběhu obchodování sledovat, jak se vyvíjí plnění našich pravidel money managementu a risk managementu, které od tradera vyžadujeme, abychom mu bez obav poskytli prostředky k obchodování.

Na konci Zkušební Výzvy získáte zdarma krátké vyhodnocení účtu. V analýze zhodnotíme váš trading z pohledu risk managemetu a pokusíme se odhalit případné slabiny. Tento posudek je pro začínajícího tradera naprosto klíčová služba, která může značně pomoct v začátcích. Pokročilým obchodníkům může nabídnout jiný pohled na jejich strategii. V našem projektu nám jde o společný úspěch, ne o zobchodované loty. Výchova kvalitních traderů je jednoznačně v našem zájmu.

Ve Zkušební Výzvě máte možnost využívat plně funkční Prostředí tradera – unikátní aplikaci s množstvím zpětnovazebních nástrojů důležitých pro úspěch. Ve svém Prostředí naleznete množství kvantitativních informací o svém účtu, stav plnění pravidel, denní shrnutí každého obchodního dne a také originální poloautomatický obchodní deník.

 prostredi-tradera denik

Pro nováčky do tradingu je Zkušební Výzva ideálním řešením, protože je nic nestojí a zároveň dostanou realistickou zpětnou vazbu. Začínající obchodník tak na vlastní kůži pozná, že profesionální trading nemá s gamblingem nic společného. Zároveň zjistí, jak důležitý je risk management, kapitalizace účtu a psychologie.