Vyhodnocení výsledků aneb jsme v tom s vámi

Už při první myšlence na založení tohoto projektu jsme věděli, že našim obchodníkům musíme nabídnout nezaujatý pohled na jejich obchodní výsledky. Proč? Protože bez ohledu na to, zda je obchodník začátečník či profesionál, další názor je vždy neocenitelný. Pro mnoho obchodníků je trading navíc samotářská činnost, kde kolikrát ani jejich nejbližší nerozumí tomu, co na tom počítači celé hodiny dělají. I v tomto ohledu názor našeho analytika může výrazně pomoci.

Jak vyhodnocení připravujeme?

Po ukončení Výzvy vezmeme veškerá obchodní data včetně běžně nedostupných údajů o otevřených ztrátách a zformulujeme řadu ukazatelů, které by mohly odhalit místa k optimalizaci vaší strategie.

Co vyhodnocení obsahuje?

Komplexní vyhodnocení obsahuje citlivostní analýzu, kde modelujeme optimální parametry vašeho systému ke splnění Výzvy, dále vyhodnocujeme vaše obchodovaní z pohledu času vstupu i výstupu z obchodu. Popsání veškerých statistiky by vydalo na několik článků, proto se raději podívejte na ukázkové vyhodnocení jednoho našeho skvělého obchodníka.

Věděli jste, že analýzu obchodních výsledků od nás obdrží každý obchodník?

Využijte jedinečnou možnost stát se traderem naší společnosti. Splňte naši Výzvu a neriskujte peníze na forexu. Získejte 70 % profitů, ztráty kryjeme my. Kromě toho Výzva pomůže vaší disciplíně a získáte nový pohled na svůj trading.

Proč jít s námi do Výzvy?