Proč jít s námi do Výzvy?

1. Eliminujete obavy o ztrátu vlastního kapitálu

Psychologie je jednou z nejdůležitějších součástí tradingu. Obchodovat s cizími penězi je z hlediska psychologie mnohem příjemnější, než s vlastními, neboť odpadá přirozený strach o vlastními silami vydělané prostředky. Do Výzvy investujete pouze malý poplatek o velikosti zlomku kapitálu, který můžete získat do správy. Absence strachu by navíc měla mít pozitivní dopad na vaši křivku obchodního kapitálu.

2. Vyřešíte problém s nízkou kapitalizací

Máte výsledky, ale nemáte dostatek kapitálu? My vám jej poskytneme. Každý ví, že obchodování se vyplatí spíše s vyšším než nižším kapitálem. Důvodem jsou třeba širší možnosti money-managementu a tím pádem bezpečnější trading s vyšší šancí přežít delší série ztrát, které dříve či později přijdou. Díky Výzvě můžete k takovému kapitálu přijít za pouhý zlomek jeho hodnoty odpovídající poplatku za Výzvu. Ten vám navíc v případě úspěchu vrátíme při prvním výběru zisků.

3. Naučíte se trading brát vážně – výchovný charakter Výzvy

Cílem Výzvy je pomoci vám, abyste se stali profesionálním traderem, který bude dosahovat stabilních zisků s rozumným rizikem a obchodoval pro nás. Máme tedy stejný cíl. Pravidla Výzvy jsou proto nastavena tak, aby vás k těmto cílům posunula. Dodržování pravidel vás naučí disciplíně a pravidlům risk managementu a money managementu, což jsou klíčové aspekty profesionálního tradingu.

4. Získáte analýzu obchodního účtu. Vždy.

Ať ve Výzvě uspějete či nikoli, po jejím skončení získáte komplexní vyhodnocení zkušebního účtu, včetně posudku od traderů týmu Získejúčet.cz, kteří se tradingu věnují spoustu let. Kromě zhodnocení kvantitativních ukazatelů a plnění našich pravidel se budeme snažit především odhalit slabiny vašeho systému a navrhnout možnosti zlepšení vašich výsledků.

5. Budete moci využívat profesionální nástroje

Každý trader Výzvy má k dispozici Prostředí tradera – unikátní webovou aplikaci s přehledem plnění pravidel Výzvy a množstvím důležitých ukazatelů výkonnosti obchodního účtu. Dále je k dispozici každodenní shrnutí hlavních ukazatelů a poloautomatický obchodní deník, do kterého není třeba nic importovat. Obchody zde naleznete ihned po jejich uzavření v platformě a můžete si k nim doplnit, co potřebujete, třeba graf.