U nás v Získejúčet.cz se každou chvíli děje něco nového. Buďte v obraze!

Naše společnost se stává vítězem Deloitte Awards

S radostí oznamujeme, že naše společnost, která provozuje projekt Získejúčet.cz, se stala letošním vítězem Deloitte Technology Fast 50 Awards v kategorii Rising Stars. Co to tedy přesně znamená? Pro rok 2019 bylo v této kategorii nominovaných 300 společností z 18 Evropských zemí a Získejúčet se umístil na prvním místě!

Výhru v této soutěži považujeme za velký úspěch pro celý Získejúčet tým. Těší nás, že naše práce dává smysl.

Tímto také slibujeme, že budeme pracovat ještě více, abychom vám stále mohli poskytovat lepší služby, vyvíjet lepší aplikace, naslouchat našim traderům a mít nejlepší zákaznickou podporu v oboru.

Náš cíl je jasný – být ta nejlepší firma poskytující kapitál pro retailové obchodníky!

Rádi bychom také poděkovali našim obchodním partnerům a Fundovaným traderům. Bez vás by to nebylo možné!

 

 

Návštěva Traders Expo a burzy CBOT aneb Získejúčet v Chicagu.

Nezůstávat pozadu, nabízet stále lepší služby, technologie a aplikace. To jsou důvody, proč jsme se rozhodli pro návštěvu expa, které ve světě nemá příliš velkou konkurenci. Jeli jsme přímo do hlavního města tradingu Chicaga na takzvané Traders Expo. Dokonce jsme měli takové štěstí, že se nám naskytla příležistost navštívit i floor burzy CBOT (Chicago Board of Trade), který není veřejnosti přístupný a dostanete se tam pouze přes známosti.

Nejprve se pojďme zaměřit na samotné expo, které trvalo celé tři dny a nabídlo přednášku od nejednoho světově proslulého tradera. Expo se se konalo v opravdu velikých prostorách multifunkčního centra McCormick přibližně 5 minut jízdy od finančního centra Chicaga. Samotné expo se skládalo z haly, kde měly jednotlivé vystavující společnosti stánky, a dále z pěti opravdu velikých sálů, kde od rána do večera probíhaly přednášky.

Mezi přednášejícími byli tradeři jako je Linda Raschke, o které dokonce psal Jack Schwager ve své knize Market Wizards. Linda byla hlavním traderem několika amerických fondů a v roce 2002 založila vlastní fond, který se dle BarclaysHedge umístil na 17 místě z 4500 fondů dle pětileté výkonnosti. Linda povídala na své přednášce o svých začátcích a příhodách, které se jí během obchodní kariéry staly. Došlo také na povídání o jejím obchodním stylu. Linda dává přednost rozhodnutím pouze na bázi technických indikátorů a vynechává tak subjektivní stránku věci. Rovněž také zmínila například její zkušenost při obchodování flash crashe v roce 2010.

Linda Raschke

Dalším řečníkem byl například světoznámý trader Tim Sykes, kterého většina fandů tradingu zná ze seriálu Wall Street Warriors. Svůj věhlas získal, když necelých 13 000 dolarů zhodnotil na neuvěřitelných 1.6 milionu dolarů ještě, když studoval na univerzitě. Dalším řečníkem měl být Mike Bellafiore, který byl rovněž zmíněn v americkém seriálu uvedeném výše. Mike je majitel obchodní společnosti SMB a napsal skvělou knihu One Good Trade. Jeho přednáška byla bohužel zrušena.

:((

Další velké jméno, které jsme měli možnost si poslechnout byl Tom Sosnoff, který je především známý tím, že spoluvytvořil platformu Thinkorswim, kterou před několika lety prodal za 750 miliónů dolarů. Následně založil brokerskou firmu Tastytrade, která je nejrychleji rostoucím brokerem na světě. Velkým překvapením pro nás bylo, jakou velkou část programu si zabrala sama burza CME Group, která sponzorovala několik přednášek a dalších několik přednášek měla ve své režii. Aby toho nebylo málo tak u stánku CME probíhaly neustále další přednášky pro menší skupinky traderů. Jednou z populárních přednášek byla přednáška o Market Profilu, který je i přes své stáří nadále velmi populární.

CME Group přednášky pro menší skupiny obchodníků.

Díky tomu, že expo trvalo celé tři dny tak bylo dostatek času se věnovat všem instrumentům. Hodně přednášek bylo samozřejmě věnovaných forexu, potom opcím, futures, ale i cryptu a ETF.  Bylo možné se zúčastnit přednášky o psychologii a dokonce i o daních. Kromě toho všeho se každých pár hodin konala autogramiáda různých knížek. Jedním z autorů od koho jste si mohli nechat podepsat knihu byl například Alexander Elder s knihou The New Trading for a Living.

Otakar Šuffner, spoluzakladal Získejúčet s Mandi Pour Rafsendjani. Trading psycholožka.

A nyní už pojďme k návštěve burzy CBOT, což byl opravdu ohromný zážitek. Burza není veřejnosti přístupná, ale měli jsem to štěstí, že díky známosti v jedné velké Chicagské firmě nám byla prohlídka umožněna. Podobně jako NYSE v New Yorku je CBOT tradiční americkou budovou, jejíž architektura je zcela jedinečná a když vedle takové budovy stojíte připadáte si díky její velikosti a mohutnosti velmi pokorně.

CBOT – Budova burzy.

Před vstupem na floor burzy nás čekala série bezpečnostních prohlídek, které jsou důkladnější než na amerických letištích. Na burzu jsme se dostali kolem druhé hodiny, kdy bohužel už byla většina nejvíce obchodovaných instrumentů uzavřena a na pitech nikdo nebyl, ale i tak byla majestátnost prostoru doslova ohromující. Uprostřed této gigantické haly se nacházejí jednotlivé pity, které jsou ohraničeny podle toho, jaké instrumenty se na nich obchodují. Maté tedy vlastní pit pro zrniny a vlastní pit například pro bondy. Velikost jednotlivých pitů se mění podle oblíbenosti daných instumentů. Před lety byl například pit zrnin xkrát větší než je teď. Ne že by nutně došlo k poklesu zobchodovaných kontraktů, ale ze strany obchodních firem již není zájem mít svého zástupce na flooru burzy. Po stranách flooru jsou jednotlivé malé “kanceláře” jednotlivých obchodníků. Nahoře u stropu jsou obrazovky s aktuálními cenami jednotlivých instrumentů.

CBOT Pit

Co nás překvapilo byl naprostý nepořádek, který v celých prostorách burzy byl. Všude byly papíry, zbytky jídla, různé omáčky, prostě cokoliv, co si přinesete do kanceláře a následně necháte na stole. Tady to bylo ve většině případů na zemi. Ještě zajímavější bylo, že taková kvantita nepořádku byla vytvořena pouze během jednoho dne, protože každé odpoledne je prostor burzy uklizen. Dalším překvapením bylo, že tamní obchodníci mají k dispozici na první pohled zastaralejší techniku. Žádné drahé monitory jsme tam neviděli, spíše naopak.

Fotka z návštěvy burzy CBOT.

Dle našeho průvodce je konec fyzických nákupů během pár let nevyhnutelný, protože drtivá většina objemů se dělá již elektronicky. I tak se však zástupcům velkých obchodních firem vyplatí mít svého člověka dole na burzovním pitu, aby sledoval “atmosféru a náladu”, která se z obrazovky počítače číst nedá. Dá se však předpokládat, že náklady na chod flooru v budoucnu převýší benefit osobního setkání obchodníků.

Naši návštěvu Chicaga hodnotíme velmi pozitivně. Získali jsme novou inspiraci, potkali jsme zajímavé lidi a neposledně jsme viděli na živo legendy tradingu, které známe pouze jenom z knížek nebo z televize. Vynasnažíme se, aby naše nabyté zkušenosti se co nejdříve promítly do našich služeb. Povídání o Chicagu zakončíme posledními pár snímky, které charakterizují toto nádherné hlavní město tradingu.

 

Konec nudného zapisování na papír

Mnozí z vás ho moc dobře znáte a hlavně používáte. Jedná se o náš obchodní deník. Chtěli jsme všem našim obchodníkům udělat radost, a tak jsme připravili naprosto novou a přepracovanou verzi obchodního deníku.

Snad každý pokročilý trader potvrdí, že bez zapisování a vyhodnocování svých obchodních výsledků není možné se posouvat dále. Tuto skutečnost moc dobře víme i my a snažíme se tuto nudnou činnost všem obchodníkům zjednodušit a hlavně zpříjemnit. Každý náš obchodník získává ke každému obchodnímu účtu obchodní deník. Obchodní deník naleznete v Prostředí tradera.

5 nejdůležitějších novinek

 • rychlejší technologie
 • řazení obchodů
 • filtrace obchodů
 • možnost tagování
 • lepší přehlednost díky barevné odlišnosti

Obchodní deník využívá novou technologii a jeho funkčnost je mnohem rychlejší a plynulejší. I v případě, že jste velice aktivní obchodník, řekněme, že máte zapsáno více než tisíce pozic, vůbec to chod obchodního deníku neovlivní a vše poběží tak, jak má. Můžete v rychlosti procházet své obchody a neztrácet drahocenný čas.

Obchody je možné řadit podle mnoha kritérií. Není nutné mít obchody seřazeny podle času uzavření, jak tomu bylo doposud. Můžete je seřadit podle velikosti pozice, instrumentu, profitu, typu atd. Vše lze samozřejmě řadit sestupně i vzestupně.

Výpis pozic v obchodním deníku

Lepší orientaci v Obchodním deníku zajistí možnost filtrace. U všech sloupečků můžete vybírat pouze ty údaje, které chcete zobrazit. Ovládání je velice jednoduché a toto filtrování můžete znát například z excelovských tabulek.

Jako další úžasnou novinku jsme zařadili tzv. tagování. Obchody si tak sami můžete rozdělit do skupin podle potřeby a pak jednoduše vyfiltrovat. Například obchody, které jsou v rozporu s obchodním plánem označíme tagem “chyby“. Můžeme si pak jednoduše vyfiltrovat pouze obchody, které jsou označeny tímto tagem a víme přesně, kolik nás stojí nedodržování obchodního plánu.

Použití tagu pro vyfiltrování špatných obchodů

Do Obchodního deníku jsme přidali trochu barev. Pomůže to hlavně s rychlejší orientací v Obchodním deníku. Buy obchody jsou označené zelenou barvou a Sell obchody barvou červenou. Stejné barvy reprezentují i výsledky obchodů. Ztráty mají barvu červenou a zisky jsou zvýrazněny barvou zelenou. Barevně odlišené jsou i ikonky sloužící pro zobrazení podrobností o daném obchodě. Pokud je ikonka zašedlá, obchod nemá vyplněné informace. V případě, že je ikonka zvýrazněna, víte, že daný obchod byl popsán. Podívejte se sami na ukázku z Obchodního deníku.

Zaznamenaný obchod i s grafy

Chcete také využívat náš intuitivní online Obchodní deník? Stačí se zaregistrovat! Ke všem obchodním účtům Výzev máte k dispozici naše unikátní aplikace, mezi které patří i Obchodní deník.

Vyhodnocení výsledků aneb jsme v tom s vámi

Už při první myšlence na založení tohoto projektu jsme věděli, že našim obchodníkům musíme nabídnout nezaujatý pohled na jejich obchodní výsledky. Proč? Protože bez ohledu na to, zda je obchodník začátečník či profesionál, další názor je vždy neocenitelný. Pro mnoho obchodníků je trading navíc samotářská činnost, kde kolikrát ani jejich nejbližší nerozumí tomu, co na tom počítači celé hodiny dělají. I v tomto ohledu názor našeho analytika může výrazně pomoci.

Jak vyhodnocení připravujeme?

Po ukončení Výzvy vezmeme veškerá obchodní data včetně běžně nedostupných údajů o otevřených ztrátách a zformulujeme řadu ukazatelů, které by mohly odhalit místa k optimalizaci vaší strategie.

Co vyhodnocení obsahuje?

Komplexní vyhodnocení obsahuje citlivostní analýzu, kde modelujeme optimální parametry vašeho systému ke splnění Výzvy, dále vyhodnocujeme vaše obchodovaní z pohledu času vstupu i výstupu z obchodu. Popsání veškerých statistiky by vydalo na několik článků, proto se raději podívejte na ukázkové vyhodnocení jednoho našeho skvělého obchodníka.

Věděli jste, že analýzu obchodních výsledků od nás obdrží každý obchodník?

Využijte jedinečnou možnost stát se traderem naší společnosti. Splňte naši Výzvu a neriskujte peníze na forexu. Získejte 70 % profitů, ztráty kryjeme my. Kromě toho Výzva pomůže vaší disciplíně a získáte nový pohled na svůj trading.

Proč jít s námi do Výzvy?

Recenze knihy: Průvodce Forexem bez cenzury

Není tomu tak dávno, co jsme recenzovali prvotinu Radka Janáče s názvem Automatické obchodní systémy aneb Forex Robot. Jen půl roku poté vydává další knihu, tentokrát však z úplně jiného soudku. Průvodce Forexem bez cenzury se zaměřuje spíše na začínající a mírně pokročilé obchodníky. Nabízí všechno podstatné pro porozumění mezinárodnímu měnovému trhu Forex a obchodování na něm, včetně nástrojů, jak zdarma začít obchodovat a neriskovat u toho vysoké množství vlastních peněz.

Čtenáře seznámí se základy technické analýzy cenových grafů, s jednotlivými trhy, s řízením rizika, tržní psychologií i některými komplexními obchodními systémy, včetně těch automatických. Součástí každé knihy jsou dva podrobně popsané obchodní systémy pro ruční obchodování a také přístup k několika automatickým obchodním systémům pro čtenáře ke stažení. Čtenář má tak možnost získané vědomosti rovnou v praxi a zdarma vyzkoušet.

Co knihu odlišuje od ostatních s podobnou tématikou, je především nezávislost. Kniha je psána z pohledu zkušeného retailového tradera, který nemá vazbu na žádného brokera ani jinou podobnou společnost se zájmem na jejích klientech. Právě proto jde o jednu z mála publikací, kde autor výslovně (v kapitole 11) zdůrazňuje, že trhy jsou extrémně nebezpečné místo, které není pro každého a že začátečníci by měli důrazně zvážit, zda do něj investují svůj čas a hlavně peníze. Se stejnou filozofií pracujeme i my v projektu Získejúčet.cz.

Knihu kupujte na http://www.tradingknihy.cz/Pruvodce-FOREXEM-bez-cenzury-nejen-pro-zacatecniky-d71.htm nebo si počkejte na soutěž, kterou chystáme. Jednou z cen bude právě tento průvodce.

Revoluční jarní novinky – Výzva 500, Výzva 1000 a další

Již 15. března 2017 rozšíříme nabídku o zbrusu nové produkty, které, jak věříme, osloví především zkušenější tradery náročnější na kapitál. Jsou to Výzva 500, Výzva 500 Aggressive a Výzva 1000. Takto bude vypadat nová produktová nabídka:

Vidíme, že nás také jeden produkt, Výzva 50, opouští. Ostatní zůstává při starém, včetně verzí aggressive, které budou zpočátku dostupné pro Výzvu 250 a Výzvu 500. Pro připomenutí – agresivní verze Výzvy má dvakrát volnější risk parametry. Pro novou Výzvu 500 Aggressive bude tedy maximální denní ztráta činit 50 000 CZK, maximální celková ztráta potom 100 000 CZK, cena bude shodná s Výzvou 1000. Pro Výzvu 250 Aggressive se nic nemění.

Nové Prostředí tradera

Už před nějakou dobou jsme upozorňovali na aktualizované Prostředí tradera. Přibyly další statistické ukazatele, změnil se koncept pravidelného denního shrnutí a tento týden přibyla také equity křivka vázaná na balance křivku. Při každém uzavření pozice je tedy zaznamenám i aktuální stav majetku (součet uzavřeného zůstatku s otevřenými pozicemi) a dává tak další důležitou informaci o risk managementu obchodníka.

Připomenout musíme také novou sekci Prostředí, která ukazuje limit denní ztráty pro aktuální den. Vždy tak víte, kolik ještě můžete daný den ztratit, abyste se vešli do limitu.

Noví partneři

Často nám píšete o možnost obchodovat u jiných, především zahraničních brokerů. Proces navazování spolupráce s nejpopulárnějšími světovými brokery je v plném proudu. Od nynějška je možné přijmout Výzvu u brokerů IC Markets a GDMFX. Další se chystají.

Věříme, že vám tyto novinky pomohou v cestě za profesionálním tradingem. Podrobněji o novinkách pojednáme v chystaném webináři s Jakubem Bezděkovským, kde odstartujeme prodej nových Výzev a zároveň vyhlásíme vítěze soutěže o vůbec první Výzvu 1000 o správu kapitálu 1 000 000 Kč.

Malý dárek od Získejúčet.cz

Vážení obchodníci,

kouleděkujeme za váš zájem a důvěru projevenou v roce 2016, ve kterém se náš projekt poskytování kapitálu posunul o obrovský kus dopředu. Věříme, že i vás posunuly naše nové a neustále vylepšované nástroje pro úspěšnější trading a že vám naše pravidla ukázala ten správný směr v cestě za profesionálním tradingem.

Zároveň vám chceme popřát co nejkrásnější závěr adventu, klidné Vánoce plné příjemných chvil se svými blízkými a co nejúspěšnější vstup do nového roku 2017, plný úspěšných obchodů.

Abychom vám tento čas co nejvíce zpříjemnili, přijměte od nás malý dáreček ve formě 10% slevy na naše Výzvy. Sleva je platná po zadání promokódu “DÁREK” pro objednávky do 31. 12., start Výzvy záleží pouze na vás, takže pokud budete chtít začít až po novém roce, není to problém.

Co vám Výzva přinese?

 • Obchodujte s čistou hlavou, zbavte se strachu ze ztráty vlastních prostředků.
 • Naše pravidla risk managementu podněcují disciplínu.
 • Rozšíření kapitálu nabízí prostor pro pokročilejší trade management.
 • Získáte naše pro efektivnější obchodování jako je Prostředí tradera, či Obchodní deník.

vanocni-sleva

 

Recenze knihy: Automatické obchodní systémy aneb Forex Robot

Automatické obchodní systémy aneb Forex RobotAutomatické obchodování přináší traderům celou řadu výhod. Poznat kvalitní automatický obchodní systém nebo si jej přímo naprogramovat, to však není nic snadného. Na českém trhu dlouho chyběla publikace, která by se tématem dopodrobna zabývala. A když už, nebyla použitelná v prostředí retailové klientely obchodující s forex a CFD deriváty na oblíbené platformě Metatrader 4. Český trh se dočkal právě letos, kdy dlouholetý a zkušený trader a vývojář AOS Radek Janáč vydal knihu Automatické obchodní systémy aneb Forex robot. Co najdeme uvnitř?

Úvodní slova autora v knize její obsah skvěle vystihují a my se pod něj můžeme jedině podepsat. Nejedná se totiž skutečně o žádnou akademickou slohovou práci plnou zbytečné omáčky a nevysvětlených odborných termínů. Místo toho získáme srozumitelně napsanou knihu vhodnou pro všechny, kteří se tématem zabývají nebo hodlají zabývat, i když o něm dosud nemají mnoho znalostí. Bez zbytečných řečí kolem jde autor rovnou na věc a píše svou svéráznou češtinou pouze to, co je podstatné pro pochopení tématu. Kniha se tak vešla do pouhých 130 stran, nic podstatného v ní ale nechybí. Pro hledače krásné literatury je to možná škoda, ale pro ty, kdo se v prvé řadě potřebují nebo chtějí něco dozvědět co nejrychleji a nejjednodušeji, je to ideální počet. Knihu přečtete za víkend a kdykoliv v ní i díky snadné orientaci najdete všechno, co zrovna budete potřebovat. Ať už při tvorbě nebo testování vlastního AOS či posuzování cizích a rozhodování, zda si jej zakoupit či pronajmout. Co konkrétně se v knize dozvíte?

 • Obecné informace o AOS, výhody, nevýhody, základní dělení a vše potřebné, aby člověk mohl začít.
 • Přehled nejznámějších obchodních platforem a jejich možnosti co se AOS týče. Jinak je však kniha zaměřena výhradně na nejoblíbenější platformu Metatrader 4.
 • Výběr správného brokera, jak broker může ovlivňovat výsledky AOS.
 • Backtesting, neboli správné otestování AOS na historických datech ještě před nasazením do ostrého provozu.
 • Nejdůležitější zásady money managementu a ochrany obchodního účtu.
 • Jak postupovat při koupi komerčního AOS, na co si dát pozor a které parametry sledovat.
 • Kde a jak začít s vlastním vývojem AOS, ale také jak postupovat při tvorbě AOS na zakázku.
 • Krok po kroku, jak přetavit vaši obchodní myšlenku do podoby kvalitního AOS.
 • Rozbor autorovy funkční AOS strategie a několik zajímavých bonusů, třeba AOS zdarma.

Pro klienty FF Trader se nám podařilo vyjednat 20% slevu na nákup této publikace v eshopu. Máte-li o slevu zájem a jste-li naším klientem, napište nám do 11.11. o slevový kód na info@ziskejucet.cz.

Navíc k Výzvě zakoupené do konce listopadu získáte tuto knihu zdarma! Stačí při objednávce zadat promokód KNIHA250. Podrobnosti o akci zde.

VÝSLEDKY SOUTĚŽE: Komentuj a vyhraj Výzvu 250

vitezem-se-stava

Týdenní facebook soutěž o Výzvu 250 v hodnotě 4000 Kč je za námi a známe jejího vítěze. Do soutěže se připojilo celkem 60 soutěžních komentářů a mnoho z nich bylo velmi zajímavých a přínosných. Děkujeme všem zúčastněným za jejich příspěvky. Vyhrát však může pouze jeden. Vítězem naší soutěže se stává příspěvek “Disciplina 🙂” od uživatele René Remšík. Výherci gratulujeme a poprosíme, aby nás kontaktoval na mail info@ziskejucet.cz pro převzetí výhry.

Sledujte naši facebook stránku, kde se vždy dozvíte o novinkách a zajímavých akcích našeho projektu.

 

 

 

fb-soutez-uvodni-obrazek

Odpovězte na soutěžní otázku na naší facebookové stránce a připojte se do soutěže o Výzvu 250 v hodnotě 4 000 Kč.

Soutěžní otázka: Co je podle vás nejdůležitější pro úspěch v tradingu? 

 

Nejzajímavější příspěvek s nejvyšším počtem LIKE vyhrává Výzvu 250 v hodnotě 4 000 Kč. V rámci Výzvy 250 je možné získat 250 000 Kč na forex.

CO JE TO VÝZVA 250?

Soutěž končí 25. 9. 2016 o půlnoci. Výherce vyhlásíme na webu Získejúčet.cz

Pravidla soutěže „Komentuj a vyhraj Výzvu 250“ společnosti FF Trader s.r.o.

 1. Pořadatel soutěže 

1.1 Pořadatelem soutěže pořádané pod názvem „Komentuj a vyhraj Výzvu 250“ (dále jen „soutěž“) je společnost FF Trader s.r.o., se sídlem Vlkova 2725/34, Žižkov, 130 00 Praha 3, IČO: 03136752, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 227963 (dále jen „pořadatel“ nebo „FF Trader“).

 1. Doba platnosti soutěže

2.1 Soutěž probíhá od 12. 9. 2016 0:00 hodin do 25. 9. 2016 23:59 hodin.

 1. Účastníci soutěže 

3.1 Soutěže se může zúčastnit spotřebitel (tzn. fyzická osoba, která nejedná v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci samostatného výkonu svého povolání), který je starší 15 let (dále jen „soutěžící“ nebo „Účastník“) a má doručovací adresu na území České republiky nebo Slovenska. Soutěžící mladší 18 let se mohou soutěže zúčastnit jen se souhlasem svého zákonného zástupce. Soutěže se mohou zúčastnit zákazníci FF Trader i ti, kteří zákazníky FF Trader nejsou. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti FF Trader a jejich partneři a osoby jim blízké ve smyslu dle § 22 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů.

3.2 Výhercem soutěže může být pouze ten Účastník, který řádně splní všechny podmínky této soutěže a splní kritéria pro výherce (dále jen „Výherce“). Každý Účastník může v soutěži vyhrát pouze jednou.

 1. Pravidla soutěže 

4.1 Soutěžní úkol zní: „Odpovězte v komentáři na soutěžní otázku: Co je podle vás nejdůležitější pro úspěch v tradingu?“.

4.2 Výherce bude vybrán na základě nejvyššího počtu označení příspěvku jako „To se mi líbí“.

4.3 Účastník se může zúčastnit soutěže pouze s jedním příspěvkem.

 1. Výhry, podmínky získání výher 

5.1 Do soutěže byly vloženy výhry: 1x Výzva 250 v rámci projektu Získejúčet.cz

5.2 Výherce vybere pořadatel podle metodiky popsané v bodě 4.2 těchto pravidel.

5.3 Výherci budou vyzváni pořadatelem k doručení svých kontaktních údajů, a to po skončení soutěže v přiměřeném čase, který bude pořadatel potřebovat na výběr vítězného příspěvku.

5.4 Aby mohli výherci získat cenu, musí společnosti FF Trader doručit své kontaktní údaje (jméno, příjmení, poštovní adresa, telefonní a emailový kontakt).

5.5 Pokud pořadateli výherce nepošle údaje pro zaslání výhry do 7 dní od výzvy nebo se mu nepodaří výhru doručit, výhra propadá ve prospěch pořadatele.

5.6 Společnost FF Trader je oprávněna zveřejnit jméno, příjmení, výherní příspěvek a město bydliště výherce na svých profilech na sociálních sítích a webových stránkách.

 1. Závěrečná ustanovení 

6.1 Pořadatel nenese odpovědnost za jakoukoliv technickou chybu při organizaci soutěže a má právo konečného rozhodnutí ve všech záležitostech soutěže včetně jejího ukončení. O jakýchkoliv reklamacích či námitkách rozhoduje s konečnou platností pořadatel. Pořadatel si vyhrazuje právo bez náhrady soutěž zkrátit, přerušit anebo zrušit či jednostranně změnit nebo doplnit její podmínky, a to tak, že změnu vyhlásí na webových stránkách, kde jsou k dispozici platné a úplné podmínky.

6.2 Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas s těmito pravidly a poskytuje FF Traderu dobrovolně souhlas se zpracováním svých osobních údajů a pro případ, že se stane Výhercem také jména, příjmení, přesné adresy bydliště a dalších údajů, které budou získány v rámci soutěže (dále jen „Údaje“), pro účely organizace soutěže po dobu 100 dní od udělení souhlasu. Souhlas je možné kdykoliv písemně odvolat. Neposkytnutí nebo odvolání souhlasu může mít za následek nemožnost předání případné výhry. Soutěžící má právo na přístup k Údajům, právo požádat o vysvětlení a případně právo požadovat odstranění vzniklého stavu, zejména blokování, provedení opravy, doplnění či likvidaci jeho Údajů a další práva uvedená v zákoně č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

6.3 Na poskytnutí výhry není právní nárok a hodnotu výher nelze vyplatit v penězích. Výherci berou na vědomí, že jsou povinni vypořádat své případné daňové povinnosti vůči státu.

6.4 Soutěžní aplikace ani soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí.

6.4 Tyto podmínky jsou platné a účinné od 12. 9. 2016.

Prostředí tradera v.2 přináší nové funkce

Prostředí tradera v.2

Prostředí tradera v.2

Dosud jste mohli v Prostředí tradera sledovat vyhodnocení pravidel Výzvy, zdali splňujete pravidla pro poskytnutí kapitálu. Neustále se snažíme zlepšovat naše služby a protože jsme sami tradeři, doplňili jsme novou verzi Prostředí tradera o funkce, které si myslíme, že jsou užitečné pro každého obchodníka.

V novém prostředí tradera nyní naleznete tyto funkce:

 • Automatické vyhodnocení pravidel Výzvy
 • Statistické ukazatele obchodního účtu
 • Denní shrnutí obchodních výsledků
 • Nově! Equity graf 
 • Nově! Výpis obchodních pozic
 • Nově! Obchodní deník pro záznam realizovaného obchodu 
  • Nahrajte graf a zapište si myšlenky vašeho obchodu.
  • Vstupní a výstupní analýza plus poznámky ke každé pozici.

Podívejte se, jak funguje nové prostředí tradera. Prostředí tradera je dostupné všem obchodníkům zakoupených Výzev.

ZDOLEJTE NAŠI VÝZVU A ZÍSKEJTE KAPITÁL NA FOREX

Splňte naše pravidla money managementu a risk managementu a staňte se profesionálním traderem. Získejte až 250 000 CZK na forex a další finanční instrumenty.