Kde sehnat platformu MetaTrader 4?

Instalace platformy MT4 je opravdu jednoduchá a zvládne jí i méně zkušený uživatel. První otázkou je, kde vlastně vůbec platformu sehnat?

Způsobů je opravdu mnoho. Platformu nabízí ke stažení všichni zprostředkovatelé obchodování, tedy brokeři. Také můžeme do vyhledávače zadat hesla „MT4“ „metatrader“ apod.

Pokud navštívíte stránku https://www.metatrader4.com/, můžete si stáhnout platformu přímo od tvůrců tohoto populárního programu.

Jednotlivé modifikace platformy se mezi sebou mohou mírně lišit, ale rozdíly jsou opravdu minimální a vesměs pouze grafické.

My našim obchodníkům poskytujeme odkaz na stažení platformy přímo v emailu s přihlašovacími údaji k jejich obchodnímu účtu. Týká se to samozřejmě jak Zkušebních Výzev, tak Výzvy s možností správy reálného kapitálu.

Přihlašovací email do Zkušební Výzvy

Meta Trader 4 je samozřejmě dostupný nejen pro počítače s operačními systémy Windows, ale také s MAC OS i operačním systémem Linux. Obchodní platforma také existuje jako aplikace pro chytrá zařízení, které využívájí operační systémy iOS a Android, a tak vám neuteče již opravdu žádný obchod.

Mobilní zařízení s aplikací MetaTrader 4