Aktuálně volné pracovní pozice

Správce webu/Programátor (part-time/full-time)

Pro rostoucí projekt se zaměřením na online obchodování finančních trhů hledáme nového kolegu na pozici Správce webu/Programátor. Vyvíjíme analytické aplikace, trading aplikace a potřebujeme další posilu do našeho týmu v Praze.

Pozice je vhodná pro studenty či absolventy se zájmem o finanční trhy.

Náplň práce:

  • Správa webu na redakčním systému WordPress
  • Úprava interních PHP aplikací
  • Vývoj analytických, trading aplikací
  • Psaní článků na téma forex
  • Posouvání projektu novými myšlenkami

Požadavky:

  • Zájem o finanční trhy a online obchodování
  • Zkušenosti s redakčním systémem WordPress
  • Znalost PHP/MySQL, HTML, CSS, (jQuery výhodou)
  • Možnost docházet do kanceláře v centru Prahy
  • Part-time/full-time

Nabízíme:

  • Práce v rostoucí společnosti s mladým a přátelským kolektivem. Neustále jdeme kupředu.
  • Možnost seberealizace v mezinárodním projektu. Jsme flexibilní a otevření novým nápadům.
  • Předáme několikaleté zkušenosti z oblasti online obchodování.
  • Flexibilní pracovní doba, možnost homeoffice, firemní teambuildingy v zahraničí.
  • Možnost part-time/full-time úvazku.
  • Odpovídající finanční ohodnocení.

Pokud vás tato pozice zaujala, pošlete svoje CV včetně krátkého motivačního dopisu mailem na info@ziskejucet.cz.