partner-program

KARIÉRA

Pojďte s námi vybudovat úspěšný tým.
Na této stránce naleznete aktuálně volné pracovní pozice.

Backoffice/Administrative support (částečný úvazek/brigáda DPP)

Využij příležitosti podílet se na novém nadějném startupu Získejúčet.cz pod hlavičkou FF Trader s.r.o. Rádi mezi sebou uvítáme nového kolegu, který nám pomůže v rozletu. Pracovní doba bude plně v Tvojí režii, takže ideální pokud jsi student nebo absolvent. Vše v přátelském duchu, nejsme korporát, rádi se s Tebou uvidíme i mimo kancelář.

Náplň práce:

  • Administrativní podpora chodu společnosti.
  • Práce s interními aplikacemi.
  • Podpora pro klienty.
  • V případě zájmu psaní článků z oblasti forexu

Požadujeme:

  • Znalosti obchodování na forexu.
  • Vlastní zkušenosti s obchodováním na forexu výhodou.
  • Schopnost učit se novým věcem.
  • Dobré organizační schopnosti, smysl pro time management.
  • Zodpovědnost, spolehlivost.

Nabízíme:

  • Práci v rozvíjejícím se startupu s mladým přátelským kolektivem. Jdeme neustále kupředu.
  • Prostor pro realizaci. Jsme flexibilní a otevření každé nové myšlence. Nejsme korporát.
  • Veškeré potřebné školení.
  • Plně flexibilní pracovní dobu. Pracuj z kanceláře nebo využij home office.
  • Moderní kancelář s posilovnou zdarma.
  • Ocenění dobře odvedené práce.
  • Přátelský mladý kolektiv. Jsme spíše kamarádi než kolegové.

V případě zájmu prosím zašli své CV se stručným motivačním emailem na adresu info@ziskejucet.cz.

Veškeré informace poskytované na těchto stránkách jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.