Nenechte si ujít žádné naše video, přihlašte odběr! Získejte tak inspiraci a nové zajímavé informace ze světa tradingu.

Pondělní přehledy

Každé pondělí pro vás Tomáš Krupička připravuje živé video s názvem Pondělní přehled. Ve videu se vždy věnuje novinkám v našem projektu, připomene všechny nadcházející důležité makroekonomické události a podívá se na zajímavé tržní příležitosti. Živý přenos začíná každé pondělí v 8:30 zde.

Všechny Pondělní přehledy naleznete na našem Youtube kanále.

Webináře

Snažíme se obchodníkům přinášet nová a zajímavá témata z oblasti obchodování. V historii jsme pořádali webináře například na témata disciplína, profesionální trading, obchodní systémy a mnoho dalšího. Mimo vlastní obsah také zveme zajímavé hosty, kteří mohou ostatní obchodníky obohatit o své zkušenosti z obchodování na forexu.

Všechny naše webináře naleznete na našem Youtube kanále.

Statistická aplikace

Máme rádi jasná fakta, čísla a statistiku. Proto jsme vyvinuli vlastní Statistickou aplikaci, která automaticky počítá velmi zajímavé statistiky o německém akciovém indexu Dax. Pokud víte o aktuálních hodnotách pravděpodobností jistých situací, můžete podle toho upravit svoje obchodní myšlenky a zvýšit tak úspěšnost svého obchodování. Ke každé statistice jsme připravili také vysvětlující video.

Všechny videa o statistické aplikaci naleznete na našem Youtube kanále.

Platforma MT4

Tato sekce videí slouží pro začínající obchodníky. Zaměřili jsme se na platformu Metatrader 4 od její instalace až po pokročilejší používání. Pokud s obchodováním teprve začínáte a s platformou se seznamujete, naše videa vám mohou ušetřit spoustu času.

Všechny videa o platformě Metatrader 4 naleznete na našem Youtube kanále.

Veškeré informace poskytované na těchto stránkách jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

© Copyright - FF Trader s.r.o. Vytvořeno s ❤ k tradingu.

Bojujete s emocemi?

Chci více informací