Proč vybíráte poplatek?

Search Knowledge Base by Keyword

Zpět

Poplatek slouží hlavně jako závazek obchodníka zacházet s účtem s maximální péčí a odpovědností. Obchodník dává také něco „na stůl“ a začíná fungovat psychologie. Poplatek je jen zlomek toho, co dostanete na Fundovaném účtu. Jinými slovy, poplatek je klíčovým aspektem k Fundovanému účtu a k získání finanční nezávislosti. Dobrou zprávou je, že nemůžete ztratit více, než je tento poplatek, protože potenciální ztráty kryjeme my. Kromě toho je poplatek vždy obchodníkovi vrácen zpět při jeho prvním výběru zisku z Fundovaného účtu.

Poplatek také zahrnuje použití všech našich jedinečných aplikací, jako je Statistická aplikace, Mentor aplikace, Analýza účtu a Obchodní deník.

Dalším cílem poplatku je filtrovat pouze seriózní obchodníky od těch, kteří se o to stále jen snaží. Hledáme obchodníky, kteří stabilně generují zisk – naše kapacity a zdroje jsou omezené. Jednoduše se nemůžeme postarat o všechny obchodníky, a proto bereme pouze ty, kteří jsou seriózní, oddaní a zodpovědní. Náš program financování je vysoce ceněná služba, a proto je za přiměřenou cenu.