Proč se přidat k Získejúčet?

Search Knowledge Base by Keyword

Zpět

Obchodování je obtížné. Jako obchodník budete čelit mnoha běžným problémům, jako například:

-Obchodování s příliš malým účtem (podkapitalizace)

-Strach ze ztráty vlastních peněz

-Psychologické tlaky

-Nedostatek disciplíny

-Růstová omezení

-Nedostatečná podpora ostatních lidí

Je obtížné vydělat na živobytí jako obchodník. Průměrný měsíční výnos 10 % je velmi působivý, ale na účtu s 100 000 CZK je to jen zisk 10 000 Kč. Ve společnosti Získejúčet můžete spravovat až 2 000 000 CZK. Vydělávat těch stejných 10 % z 2 000 000 je už mnohem zajímavější. Naše společnost si ponechá 30 % ze zisku, ale ve výsledku si stejně ponecháte slušný kus.

Další výhodou obchodování se Získejúčet je, že nebudete odpovědní za žádné ztráty. Pokud se něco pokazí, všechny ztráty kryje naše společnost. Nemusíte se bát ztráty, protože nemáte co ztratit.

Ve společnosti Získejúčet jsme také obchodníci a chápeme, že abyste byli úspěšnými obchodníky, nejde jen o dostatek kapitálu k obchodování. Výkonnost našich obchodníků přímo odráží výkonnost společnosti. Proto je v našem zájmu, aby naši obchodníci obchodovali za nejlepších podmínek. Obchodníci Získejúčet se mohou kdykoli bezplatně poradit s naší Tradingovou Psycholožkou. Obchodníci Získejúčet získají také široký přístup k našim inovativním obchodním aplikacím, které zvýší vaši obchodní výhodu a také vyhodnotíme vaše obchodní účty s podrobnou zpětnou vazbou od naší společnosti.

Pak je tu disciplína. S našimi účty nemůžete dát hned nohy na stůl. Vaše obchodní výsledky pečlivě sledujeme a budete obchodovat podle jednoduchých pravidel. Věříme, že naše pravidla nejsou příliš omezující, ale zároveň pomohou nastavit rozumné mantinely, pokud se nebude dařit. Už žádné nadměrné obchodování, nepřiměřený risk atd. Jakmile s námi začnete obchodovat, naučíte se risk management mnohem lépe a rychleji, než doposud.

Dalším problémem, kterému obchodníci čelí, je rozhodnutí, jestli nechat kapitál na účtě a nechat peníze růst nebo vybrat zisky a odejít. Dáváte přednost složenému úroku nebo si raději těžce vydělané peníze užijete? V Získejúčet můžete dělat obojí. Váš 70% podíl na zisku vyplácíme měsíčně. Chcete si pěníze na účtu nechat? Ani to není žadný problém. Při dlouhodobé spolupráci pro vás máme připraveno více a více kapitálu. Pokud vyděláváte vy, vyděláváme také. Přidělování dalšího kapitálu se řídí podle plánu navyšování kapitálu.

V neposlední řadě vám bude počáteční poplatek, který jste zaplatili, vrácen při prvním výběru zisku.