Kromě kapitálu, nabízíte nějaké jiné užitečné služby?

Search Knowledge Base by Keyword

Zpět

Určitě ano! Všichni v Získejúčet jsme obchodníci a tím pádem známe potřeby našich klientů na základě vlastních zkušeností. Neustále vyvíjíme nové funkce, nástroje, aplikace a užitečný obsah pro naše obchodníky. Níže je uvedeno několik příkladů:

 

Statistická aplikace – Statistická aplikace vám ukáže smysluplné a na historických datech založené pravděpodobnosti tržního chování, které můžete využít ve svůj prospěch.

Mentor Aplikace – Mentor Aplikace je jedinečná aplikace, která obchodníkům pomáhá dosáhnout lepších výsledků – posílením jejich disciplíny.

Obchodní deník – Archivace obchodních výsledků není zrovna oblíbenou aktivitou většiny obchodníků, ale s naším obchodním deníkem je to hračka.

Prostředí Tradera – Prostředí Tradera je inovativní a jedinečná webová aplikace, kde můžete sledovat svůj pokrok směrem k tomu, abyste se stali obchodníkem pro Získejúčet.

Vyhodnocení účtu – Už když jsme se rozhodli vytvořit tento projekt, věděli jsme, že musíme našim obchodníkům nabídnout nestranný pohled na jejich obchodní výsledky.

Srovnání brokerů – Perfektní srovnávací funkce, která neustále sleduje náklady různých typů účtů našich brokerů.

Výkonnostní psycholožka – Psychologie obchodníka –  často ignorovaná, ale nesmírně důležitá stránka obchodování. Nabízíme podporu i zde.

Akciový simulátor – Vylepšete risk-management a vypočítejte své pravděpodobnosti a šance na základě aktuálního obchodního výkonu. K dispozici v levém menu ve vašem Prostředí Tradera.