Co je Zkušební Výzva?

Search Knowledge Base by Keyword

Zpět

Naše bezplatná zkušební verze (Zkušební Výzva) je zkrácenou verzí Výzvy, takže si s námi vyzkoušíte obchodovat. Zkušební Výzva slouží našim novým obchodníkům k vyzkoušení našeho systému a dodržování obchodních pravidel. Pokud jste úspěšní ve Zkušební Výzvě, máte dobrou šanci uspět i v ostré Výzvě. To by vás mělo povzbudit k zahájení vaší cesty a stát se jedním z našich Fundovaných traderů.

Vezměte prosím na vědomí, že úspěšné splnění Zkušební Výzvy vám nedává nárok na kapitál. Ačkoli mohou být vaše výsledky ve zkušební verzi vynikající, stále musíte projít celým ověřovacím procesem abyste se stali Fundovaným traderem.

Naše bezplatné Zkušební Výzvy jsou velmi populární – každý den máme zájem o stovky účtů. Aby bylo možné takové zatížení zvládnout a uspokojit poptávku, je systém plně automatizovaný, a proto je konfigurace bezplatné zkušební verze omezená. Při objednání ostré Výzvy je k dispozici úplný konfigurátor účtu a budete si moct zvolit jakoukoliv platformu a brokera z nabídky.

Se Zkušební verzí můžete používat všechny naše jedinečné aplikace, jako je Prostředí tradera, Statistická aplikace, Mentor aplikace, obchodní deník a získáte i zkrácenou verzi vyhodnocení.