S&P 500 9. 7. 2015

Po úterních agresivních a těžko předvídatelných pohybech byla včera zveřejněna pouze jedna jednoduchá hypotéza. Tato hypotéza pouze počítala s exekucí obchodů na určitých zónách. S tím, že byly testovány dvě zóny (3 a 4). Zóna 3 nebyla při prvním pokusu dosažena o 1 tick, následně byla proražena bez odezvy. Zóna 4 přinesla 10 bodový pohyb po prvním zasažení.

Pokud se podíváme na včerejší denní svíci, tak je jasně s klesajícím nádechem. Pokud se koukneme na intra-denní průběh, tak pokles dolů byl doprovázen širokými swingy i na stranu long.  V pre-marketu máme značný rostoucí trend, kde jsme se dostali až na úroveň (analýza je psána v 14:15) včerejšího vrcholu, který je již teď velice slabý. Do otevření (přibližně 75 minut) očekávám, že tento vrchol prorazíme. Pokud tento vrchol neprorazíme, tak bych očekával, že to uděláme jako první věc v seanci. Pokud tento vrchol prorazíme, tak bych očekával reakční klesající aktivitu směrem k 57.5 (VPOC na mikro-kompozitním profilu), kde bychom mohli najít kupce a postupně jít nahoru. Pokud bychom se dostali pod 57.5, tak bych již určitě nebránil prodejcům a spíše cíloval včerejší uzavření a VPOC. Rezistenci můžeme očekávat na hladině úterního uzavření, kde je i střednědobá HVN zóna.

 

**Hypotézy jsou vždy vytvářeny na první dvě hodiny regulérní US seance, která začíná od 15:30.

S&P 500 9.7.2015

S&P 500 9.7.2015

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.