S&P 500 8. 7. 2015

Index S&P 500 včera zaznamenal velice volatilní seanci. Tato nadměrná volatilita způsobená problémy s Řeckem jenom ukázala na důležitost dodržování risku a maximální denní ztráty. Včerejší seance v podstatě testovala neférová dna i vrcholy mikro-kompozitního profilu. Včerejší profil v podstatě nemá žádnou rovnovážnou oblast. Tento profil lze klasifikovat jako nevyvážený s mnoha HVN a LVN zónami. Dnes spíše než o snahu odhadnutí směru budu zakládat své obchody od zobrazených zón, které by mezi obchodníky mohli vyvolat nějakou aktivitu. Zóna 4 je včerejší HVN a dlouhodobá LVN, zóna 3 je včerejší LVN a střednědobá VAL, zóna 2 je včerejší uzavření a HVN, zóna 1 je konec oblasti nízkého volume. Pokud bychom se dostali nad level 2, tak bych již neuvažoval o krátkých obchodech a cílil bych na zónu 2088, což je dlouhodobý VPOC.

S&P 500 15M TF

S&P 500 15M TF

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.