S&P 500 7.8. 2015

Čtvrteční seance přinesla nečekaně velkou volatilitu. Ve včerejší hypotéze jsme očekávali spíše pomalejší trh s tím, že pokud najdeme prodejce, můžeme očekávat test 2086.5 a následné zpomalení. Toto se nestalo a prodejci drželi trh až k supportu na 2070 (o 2070 zde). Po otevření jsme našli prodejce na první LVN zóně středečního profilu (bod 1).

Z dlouhodobého pohledu jsme stále v definovaném rostoucím trendu a mohli bychom nyní respektovat trendovou linku z denního grafu.

Včerejší profil nám zanechal několik LVN zón (bod 2), které bychom mohli respektovat, ale ze střednědobého pohledu se nacházíme na neférových dnech, takže můžeme očekávat korekční pohyb vzhůru. Jasný target pro pohyb up je 2097.5 (mikro-kompozitní VPOC – bod 3)

Na straně short máme dva blízké supporty a to mikro-kompozitní LVN na 2069.5 (bod 4) a HVN na 2062.25 (bod 5).

**Hypotézy jsou vždy vytvářeny na první dvě hodiny regulérní US seance, která začíná od 15:30.

S&P 500- Denní graf

S&P 500- Denní graf

S&P 500- 15M graf

S&P 500- 15M graf

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.