S&P 500 4.9. 2015

Čtvrteční seance začala vstupem kupců, kteří dostali trh přes celou oblast slabé struktury až k testu netestovaného VPOCu (bod 2 na včerejším grafu). Následně do trhu vstoupili prodejci, kteří dostali trh až k testu středečního rozpětí. Nyní obchodujeme hluboko pod včerejším rozpětím a stále prudce klesáme. Z tohoto důvodu nabádáme ke zvýšené opatrnosti.

Na stranu long máme několik možných úrovní, které by mohli vyvolat reakci. První tato úroveň je doposud netestovaný VPOC (1) z 2.9., další úrovní je HVN na mikro-kompozitním profilu (2), následně včerejší low v kombinaci s LVN (3), poslední zónou v dosahu je včerejší VPOC (4).

Na stranu short máme cílovou úroveň jedinou a to netestovaný VPOC z 26.8. (5)

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

**Hypotézy jsou vždy vytvářeny na první dvě hodiny regulérní US seance, která začíná od 15:30.

S&P500

S&P500

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.