S&P 500 31.8. 2015

Páteční seance v podstatě nesplnila žádnou  z hypotéz. Trh zůstal celou seanci v jednom rozpětí a netestoval žádnou z připravených zón. Proto dnešní hypotézy zůstanou prakticky nezměněny od těch pátečních.

V době psaní této analýzy se nacházíme pod včerejší rovnovážnou oblastí. Z tohoto důvodu můžeme očekávat reakční nákupní aktivitu směrem k pátečnímu VPOCu (1). Na této úrovni bychom mohli nalézt prodejce a očekávat test VPOCu (2) z 27.8. na 1964. Hlavní nákupní zóna je mikro-kompozitní LVN na 1950.5 (3). Pokud zde kupce nenajdeme, zde očekávat test mikro-kompozitní HVN na 1932.

V případě, že do trhu vstoupí silní kupci, můžeme očekávat test netestovaného VPOCu z 21.8. na 1995 (4). Drobnou rezistenci bychom mohli získat na intra-denních LVN na 2008 (5,6) a na intra-denní HVN na 2114 (7).

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

**Hypotézy jsou vždy vytvářeny na první dvě hodiny regulérní US seance, která začíná od 15:30.

S&P 500

S&P 500

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.