S&P 500 3.9. 2015

Středeční seance byla ve znamení krásné prodejní reakční aktivity. Trh došel až k testu VPOCu, kde našel kupce. Následně trh konsolidoval a v poslední hodině obchodování vystřelil vzhůru. Nyní v pre-marketu obchodujeme nad včerejším rozpětím. Ze střednědobého pohledu se nacházíme v několikrát avizované slabé struktuře, kterou bychom dnes mohli vyplnit. 

Na stranu long máme první drobnou rezistenci mezi 1960-1963. Jde o kombinaci posledních cen nízkého objemu (LVN) a hodnoty uzavření z 31.8 (1). Po proražení této zóny, můžeme očekávat test VPOCu (2) z 31.8 a mikro-kompozitního VPOCu (3).

V případě, že dostaneme reakční prodejní aktivitu, můžeme očekávat vstup kupců na úrovni včerejšího VPOCu na ceně 1930 (4). Kupce bychom rovněž mohli nalézt na ceně 1940, která je kombinací PA úrovně a drobné HVN.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

**Hypotézy jsou vždy vytvářeny na první dvě hodiny regulérní US seance, která začíná od 15:30.

S&P500

S&P500

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.