S&P 500 3.8. 2015

V pátek jsme dle předpokladů ihned po otevření dostali reakční prodejní aktivitu. Kupci vstoupili do trhu těsně před námi uvažovanou nákupní zónou 2098.25 (čvrteční intra-denní lvn bod). Kupci dostali trh nad čtvrteční a středeční vrchol, ale tyto ceny neudrželi a uzavřeli uvnitř čtvrtečního rozpětí s VPOCem na 2098.5. Fakt, že jsme neudrželi vyšší ceny a VPOC se posunul níž, nám dává informaci o možné shortové korekci.

Nyní obchodujeme uvnitř rozpětí pátku. Bude především záležet na tom, zda do trhu vstoupí agresivní prodejci, kteří by trh dostali k testování slabé struktury (bod 2).

Jestliže do trhu nevstoupí prodejci, můžeme očekávat zpomalení, případně pomalejší rostoucí trend.

**Hypotézy jsou vždy vytvářeny na první dvě hodiny regulérní US seance, která začíná od 15:30.

S&P 500

S&P 500

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.