S&P 500 29. 7. 2015

Včerejší seance krásně následovala naší analýzu. Ihned po otevření jsme dostali reakční prodejní aktivitu, která trh dostala až k testu pondělního VPOCu (v analýze bylo uvedeno, že očekáváme kupce již na úrovni pondělního uzavření, zapomněli jsme uvést i úroveň VPOCu, která je pro kupce rovněž atraktivní), kde vstoupili kupci. Trh se dostal přes slabou strukuturu až k testu 2088 (VPOC z dlouhodobého grafu), kde trh začal tvořit hodnotu a rovněž zde uzavřel.

Dnes bychom mohli očekávat korekční pohyb dolů s cílem zaplnit oblasti nízkého objemu (bod 1). V oblastech nízkého objemu často dochází k prudkým pohybům, ale vzhledem k tomu, že z dlouhodobého pohledu se nacházíme v rovnovážné oblasti, tak pro tento případ to platit nemusí.

Nad včerejším vrcholem máme pouze jednu rezistence na 2090.75 (bod 2). Když tuto rezistenci překonáme, lze očekávat pokračování rostoucího trendu.

**Hypotézy jsou vždy vytvářeny na první dvě hodiny regulérní US seance, která začíná od 15:30.

S&P 500

S&P 500

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.