S&P 500 28.8. 2015

Čtvrteční seance přinesla očekávanou rostoucí aktivitu. Kvalitně jsme otestovali zmíněnou slabou strukturu a uzavřeli jsme téměř na vrcholu kousek od hlavní target úrovně na 1995 (netestovaný VPOC). Po opětovném otevření jsme v premarketu testovali o kousek výš a následně spadli. Důležitým vodítkem je, že jsme zanechali slabé low, které bychom mohli v RTH testovat.

Ideálním scénářem dnešní seance by bylo otevření kolem 1980 s očekáváním o vstupu prodejců s cílem testovat slabé low na 1967 a včerejší VPOC (1) na 1964. Hlavní nákupní zóna je mikro-kompozitní LVN na 1950.5 (2). Pokud zde kupce nenajdeme, zde očekávat test mikro-kompozitního VPOCu na 1932 (3).

V případě, že do trhu vstoupí silní kupci, tak můžeme očekávat test netestovaného VPOCu z 21.8. (4). Drobnou rezistenci bychom mohli získat na intra-denní LVN na 2008 (5)a HVN na 2114 (6).

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

**Hypotézy jsou vždy vytvářeny na první dvě hodiny regulérní US seance, která začíná od 15:30.

S&P 500

S&P 500

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.