S&P 500 27.8. 2015

Včerejší seance začala testem intra-denní HVN (bod 2 na včerejším grafu). Na úrovni 1898 (bod 1 na včerejším grafu) jsme našli kupce k přibližně 8 bodové rotaci. Po proražení 1898 jsme již neměli žádnou zónu pro support. Kupci nakonec vstoupili těsně před uzavřením gapu a dostali trh až k úternímu VPOCu.

Nyní v pre-marketu tvoříme hodnotu ve slabé struktuře (včerejší bod 5). Dnes budeme pravděpodobně otevírat mimo včerejší rozpětí, lze proto očekávatreakční prodejní aktivitu směrem k včerejší hodnotě uzavření (1).

Vzhledem k tomu, že po čtyřech extrémně shortvých dnech ( od 19.8. do 24.8.) zatím nenastala žádná korekce vzhůru, lze ji očekávat nyní. Nahrává tomu i fakt, že poslední tři dny jsme akumulovali hodnotu v jedné oblasti. Pokud však výrazněji poklesneme pod 1932 (mikro-kompozitní VPOC- bod 2), tak tato úvaha nejspíš nebude správná. V případě, že opravdu dostaneme prodejní reakční aktivitu, tak by jako možný support mohla posloužit úroveň včerejšího uzavření (také intra-denní HVN-1) a rovněž již zmíněná úroveň mikro-kompozitního VPOCu (2).

Na stranu long nemáme žádné vyloženě prodejní zóny. Jako cílové zóny můžeme použít hodnotu uzavření z pátku 1970 (3) a páteční VPOC na 1995 (4).

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

S&P 500

S&P 500

**Hypotézy jsou vždy vytvářeny na první dvě hodiny regulérní US seance, která začíná od 15:30.

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.