S&P 500 27. 7. 2015

Páteční seance přinesla ihned v úvodních dvou hodinách test hlavní HVN na 2088, kromě toho trh uzavřel gap a vyplnil slabou strukturu, kterou trh vytvořil mezi 10.7. a 13.7.

Akciový index S&P 500 se nyní nachází v rovnovážné oblasti dlouhodobého kompozitního profilu. Z tohoto pohledu můžeme očekávat v následujících dnech zpomalení a konsolidaci v této oblasti. Z profilů můžeme tentokrát vyčíst pouze cílové úrovně, které by trh mohl testovat.

Pokud by do trhu vstoupili agresivní prodejci, můžeme očekávat test 2057.5 (mikro kompozitní VPOC-bod 1).

Pokud by do trhu nevstoupili prodejci, můžeme očekávat mírně rostoucí trh a pomalé a vyplňování oblasti nízkého objemu (bod 2). V tomto případě bude klíčové se zaměřit na obchody do intra-denní rovnovážné oblasti.

Aktualizováno 14:55:

Vzhledem k velkému klesajícímu propadu, budeme otevírat pod pátečním rozpětím. Z tohoto důvodu můžeme očekávat reakční nákupní aktivitu směrem k pátečnímu VPOCu, kde bychom mohli najít prodejce a směřovat k 57.5. Prodejci by rovněž mohli uvažovat o vstupu na pátečním low tj. 69.75.

Jestliže do trhu kupci ihned po otevření nevstoupí, lze očekávat test 2057.5.

 

S&P 500

S&P 500

**Hypotézy jsou vždy vytvářeny na první dvě hodiny regulérní US seance, která začíná od 15:30.

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.