S&P 500 26.8. 2015

Úterní seance přinesla menší uklidnění, ale volatilita je nadále obrovská. Rozdíl mezi pondělním uzavřením a úterním otevřením činí celých 80 bodů. Za posledních 1480 dní byl zatím největší GAP  46 bodů. Zajímavější ještě je, že jsme tento 80 bodový gap uzavřeli. Pokud bychom chtěli za poslední tři dny zjistit optimální velikost StopLossu a udělali bychom analýzu harmonických rotací. Vyšla by nám nejčastější rotace přibližně 5.5 bodu, oproti rotaci 1.5 bodu, která je nejčastější rotací za normálních podmínek. Analýzu harmonických rotací pro S&P500, DAX, ropu a další trhy si můžete stáhnout zde.

Včerejší seanci jsme započali reakční prodejní aktivitou. Prodejci až na pár výrazných rostoucích swingů drželi trh pod kontrolou celou seanci. Hlavní prodejní aktivita přitom přišla až v poledních cca 90 minutách. Dopolední seance DAXu je již o poznání stabilnější, ale stále je aktivita na trzích násobně nad normálem.

V době psaní této analýzy se nacházíme ve spodní části rovnovážné oblasti. Z tohoto důvodu můžeme očekávat reakční nákupní aktivitu. Ideální zónou pro vstup kupců by mohla být mikro-kompozitní LVN na 1898 (1). Kupci by mohli trh dostat až k testu slabé struktury (ceny mezi pondělním vrcholem a pátečním uzavřením – bod 5). Při cestě vzhůru by mohli prodejci vstoupit na těchto zónách: intra-denní HVN na 1917 (2), intra-denní LVN na 1921.5 (3) a včerejší VPOC na 1933 (4).

Pokud poklesneme pod bod 1, lze očekávat test mikro-kompozitní HVN na 1888 (bod 6), kde bychom mohli zpomalit a tvořit hodnotu. V případě dalšího poklesu můžeme očekávat test pondělního low.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

S&P 500

S&P 500

**Hypotézy jsou vždy vytvářeny na první dvě hodiny regulérní US seance, která začíná od 15:30.

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.