S&P 500 25.8. 2015

Včerejší seance se všem vryla do paměti jako #BlackMonday. Akciový index S&P500 má normální denní rozpětí přibližně 24 bodů, včerejší rozpětí bylo 119 bodů. Risk parametry nastavené a testované na normální chování tohoto indexu jsou nyní absolutně nedostačující. Velice zajímavé je, že i přes takto obrovské rozpětí jsme dokázali uzavřít přesně na hodnotě otevření. Z pohledu price action včerejší vrchol souhlasí s low celého denního swingu.

Nyní v pre-marketu máme podobnou volatilitu jako včera a tudíž lze očekávat podobně divokou seanci. V pre-marketu jsme nastolili rostoucí trend, ale v této situaci, kdy je na trzích panika, je velice těžké přijít s kvalitními hypotézami. Po takto klesajících třech dnech bychom mohli očekávat konsolidaci vzhůru a to alespoň k testu pátečního uzavření na 1970. Po návratu do denní rovnovážné oblasti bychom mohli zpomalit, ale stát se může opravdu cokoliv. Na stranu short máme jako první support low celé oblasti (spodní horizontální linka).

Pokud nemáte větší obchodní účty, které mohou respektovat zvýšenou volatilitu, tak bychom doporučili neobchodovat a čekat na uklidnění trhu.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

S&P 500

S&P 500

**Hypotézy jsou vždy vytvářeny na první dvě hodiny regulérní US seance, která začíná od 15:30.

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.