S&P 500 21.8. 2015

Včerejší seance opět nabídla maximální aktivitu. Otevřeli jsme s očekáváním reakční nákupní aktivity, která také po chvilce přišla. Kupci nicméně neměli takovou sílu, abychom se vrátili zpět do rozpětí předchozího dne. Jakmile jsme začali významněji klesat, bylo potřeba změnit hypotézu a očekávat test 2053.75. Jelikož jsme na této zóně nenašli kupce, mohli jsme předpokládat další propad směrem k low swingu na 2036. Nakonec jsme uzavřeli velice agresivně na low a to až na 2024.75.

Dnes budeme pravděpodobně otevírat pod včerejším rozpětím, opět tudíž můžeme očekávat reakční nákupní aktivitu. Vzhledem k tomu, že včerejší seance nás zanesla až mimo dlouhodobý i mikro-kompozitní profil, tak dnes nemáme žádné blízké obchodní zóny. V případě reakční nákupní aktivity můžeme očekávat rezistenci na včerejším low (1), pak na intra-denní LVN (2) na 2038.5 a intra-denní HVN (3) na 2040.

Na stranu short nemáme žádné blízké zóny.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

S&P 500

S&P 500

**Hypotézy jsou vždy vytvářeny na první dvě hodiny regulérní US seance, která začíná od 15:30.

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.