S&P 500 20.8. 2015

Středeční seance přinesla nebývalou volatilitu. Dle charakteristiky dní podle MarketProfile jsme měli Neutrální den extrémový. Včerejší seance začala vstupem agresivních prodejců, kteří trh dostali až k testování poslední slabé struktury, kterou za sebou nechal pondělní Trendový den. Trh následně našel kupce, kteří po vyhlášení FOMC roztáhli již tak velké rozpětí až k téměř testu úterního VPOCu na 2093.5. Trh uzavřel ve spodní části rovnovážné oblasti. Z dlouhodobého pohledu jsme se v průběhu seance dostali na neférová low, ale následně jsme zase uzavřeli v rovnovážné oblasti.

Zatím to vypadá, že budeme otevírat pod včerejším rozpětím. V premarketu trh testoval náš střednědobý target – netestovaný VPOC (4) z 12.8., kde vytvořil low. Vzhledem k tomu, že budeme otevírat pod rozpětím předchozí dne, lze očekávat nákupní reakční aktivitu. Toto je podpořené i tím, že trh nyní v premarketu testoval i poslední významnou hodnotu, která mohla bránit rostoucímu pohybu. Nicméně je třeba počítat s tím, že by trh mohl tento VPOC (4) testovat znovu v RTH seanci. V případě rostoucího trhu ihned od otevření či od hodnot kolem VPOCu (4) bude zajímavé sledovat reakce na HVN (1) 2062.25 a na dolním hraničním bodu rovnovážné oblasti(6) mikro kompozitního profilu. V tomto rozmezí by také trh mohl zpomalit. Pokud se dostaneme nad bod 6, lze očekávat test včerejšího uzavření (2) a VPOCu (3).

V případě, že prodejci dostanou trh významněji pod VPOC z 12.8. (4), můžeme očekávat test swing low (5).

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

S&P 500

S&P 500

**Hypotézy jsou vždy vytvářeny na první dvě hodiny regulérní US seance, která začíná od 15:30.

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.