S&P 500 20. 7. 2015

Závěr týdne nám přinesl opět velice pomalou seanci. Ihned po otevření přišla pomalá reakční prodejní aktivita, která dostala trh přes čtvrteční VPOC až k zmiňovanému mikro-kompozitnímu VPOCu na 2113.5. Dále pak trh podle primárního předpokladu zpomalil a tvořil hodnotu. Závěr dne ovládni kupci, kteří vynesli trh přes IB, kde trh rovněž uzavřel. Výsledný objemový profil má téměř totožný tvar se čtvrtečním profilem.

Vzhledem k velice nízké participaci obchodníků v premarketu lze očekávat podobně pomalou seanci jako v pátek. Pravděpodobně budeme otevírat opět nad včerejším rozpětím nebo na neférových vrcholech. Z toho můžeme očekávat reakční prodejní aktivitu a stejně jako v pátek následné zpomalení. Pokud bychom dostali silnou prodejní aktivitu, je vhodné očekávat test slabých struktur zmíněných v páteční analýze.

Pokud žádnou prodejní aktivitu nedostaneme, lze očekávat test absolutního high na 2124.75

**Hypotézy jsou vždy vytvářeny na první dvě hodiny regulérní US seance, která začíná od 15:30.

S&P 500 20.7.2015

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.