S&P 500 2.9. 2015

 

V úterní analýze jsme varovali před přílišným spoléháním na reakční nákupní aktivitu. To se nakonec ukázalo jako nepravdivé a  index S&P500 ihned po otevření vyrazil vzhůru. Reakční nákupní aktivita nakonec přinesla 18 bodů. Následně již do trhu vstoupili prodejci, kteří dokázali trh ovládat až do uzavření. Cílová hodnota netestovaného VPOCu z 26.8. na ceně 1894 o kousek testována nebyla a stále zůstává jako hlavní cílová zóna na stranu short.

Před případným poklesem níž bychom nejdříve mohli vyplnit slabou strukturu mezi cenami 1962 až 1940. Této hypotéze navíc nahrává i poměrně slabší high z pre-makretu. Na stranu short máme jedinou cílovou hodnotu na již zmíněném netestovaném VPOCu na 1894. Z intra-denního pohledu je cílová oblast včerejší VPOC na ceně 1918. Další zónu dle teorie aukce nemáme.

Abychom toto celé shrnuli, v případě vstupu kupců můžeme očekávat vyplnění slabé struktury mezi 1940-1962. V případě vstupu prodejců, můžeme první očekávat test včerejšího VPOCu a pak VPOCu z 26.8.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

**Hypotézy jsou vždy vytvářeny na první dvě hodiny regulérní US seance, která začíná od 15:30.

S&P500

S&P500

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.