S&P 500 17.8. 2015

Páteční seance přesně splnila naše očekávání o možném úvodním vstupu kupců.  Rovněž byla splněna myšlenka o vstupu prodejců kolem úrovně 2084. Ve zbytku seance trh spíše hledal kupce, kteří do trhu sice vstoupili, ale nedokázali již splnit hypotézu o testu netestovaného VPOCu z 10.8. na ceně 2098.

Vzhledem k tomu, že z dlouhodobého pohledu jsme přímo na denním VPOCu (2088) a páteční seance kopírovala rozpětí čtvrtka, tak z pohledu hypotéz se nic od pátku nemění.

Zatím to vypadá tak, že bychom mohli otevírat ve spodní části rovnovážné oblasti pátku. V tomto případě můžeme očekávat reakční nákupní aktivitu směrem k intra-denní LVN na 2085.75 (1) a VPOCu na 2087.5 (2). Pro dnešní seanci může být rozhodující, zda tuto LVN zónu odmítneme, nebo jestli zde naopak zpomalíme a budeme tvořit hodnotu. V případě průrazu lze očekávat rostoucí pohyb směrem k netestovanému VPOCu na 2098 (3).

V případě, že do trhu vstoupí prodejci, lze očekávat test LVN 2070(4) a HVN 2062.25 (5). Na těchto zónách bychom mohli najít kupce. V případě, že kupci do trhu nevstoupí, lze čekat test VPOCu ze středy 12.8. (6).

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

**Hypotézy jsou vždy vytvářeny na první dvě hodiny regulérní US seance, která začíná od 15:30.

S&P 500

S&P 500

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.