S&P 500 14.8. 2015

Včerejší seance se neodehrála úplně podle představ. Před otevřením trh udělal větší korekci níž, takže zde zveřejněná hypotéza o možné reakční prodejní aktivitě již byla splněna před otevřením. Včerejší seance nesplnila plně žádnou z hypotéz. Po překonání včerejšího vrcholu ze středy jsme očekávali test 2098, ale kupci nebyly natolik agresivní, aby tento level ohrozili.

Dnešní první hypotéza počítá s úvodním vstupem kupců a testu včerejšího VPOCu(1) na ceně 2080, případně LVN na 2084 (2). Pokud překonáme 2084, lze očekávat další útok na 2098.

V případě klesajícího pohybu můžeme očekávat support na mikro-kompozitní LVN 2070 (3) a HVN na 2062.25 (4). Pokud překonáme tyto zóny, lze očekávat test středečního VPOCu (5).

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

**Hypotézy jsou vždy vytvářeny na první dvě hodiny regulérní US seance, která začíná od 15:30.

S&P 500

S&P 500

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.