S&P 500 14. 7. 2015

 

V pondělí jsme konečně testovali zónu 2088 (hlavní VPOC kompozitního profilu), která zde byla zmíněna snad v každé hypotéze jako hlavní target a včera rovněž jako možná úroveň pro prodejce. Většina prodejců nicméně tuto zónu neshledala jako výhodnou k prodeji a trh 2088 přijal. Ve včerejší analýze bylo zmíněno, že pokud se toto stane, tak budeme očekávat zpomalení a pokračování rostoucího trendu. Toto se přesně včera stalo.

Z dlouhodobého pohledu je trh uprostřed hlavní rovnovážné oblasti. Rovnovážná oblast je skupina cen, na kterých se shodnou jak kupci, tak prodejci a tudíž nepředstavuje ziskový potenciál pro dlouhodobější obchodníky. Více o Teorii aukce zde. Dnešní aktivita v premarketu je velice podprůměrná a pravděpodobně se čeká na vyhlášení skupiny reportů ve 14:30.

Dnes bychom mohli očekávat pokračování rostoucího trendu směrem k 2113,5 (VPOC mikro-kompozitního profilu) nebo klesající pohyb směrem ke včerejšímu VPOCu na 2089. Zde, buďto opět najdeme kupce nebo budeme pokračovat níž k vyplnění gapu. Předpokládám, že dnešní seance by mohla být velice pomalá.

**Hypotézy jsou vždy vytvářeny na první dvě hodiny regulérní US seance, která začíná od 15:30.

S&P 500 14.7.2015

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.