S&P 500 13.8. 2015

Středeční seance prakticky vystřídala všechny hypotézy. Navíc tento akciový index měl včera  neobvykle velké rozpětí a s tím spojenou volatilitu. Opět se ukázalo, jak je důležité přizpůsobit své obchodní rozhodnutí danému kontextu. Před otevřením jsme očekávali reakční nákupní aktivitu, kterou jsme nedostali. Potom, co do trhu vstoupili agresivní prodejci, tak jsme mohli očekávat dle další hypotézy test 2056, který jsme také dostali. Pod zónou 2056 jsme opět nalezli kupce, kteří dokonce splnili i úvodní hypotézu o testu úterního VPOCu na 2079.75. Další znamením silných kupců je uzavření přímo na vrcholu. Z dlouhodobého pohledu se nacházíme přímo na VPOCu dlouhodobého profilu- z této perspektivy bychom mohli očekávat dnes zpomalení.

Nyní v premarketu obchodujeme nad včerejším rozpětím, proto lze očekávat reakční prodejní aktivitu. Na stranu short nemáme žádné blízké zóny kromě včerejšího uzavření (vrcholu-bod 1), kde bychom mohli najít kupce. Další vhodná zóna na pro kupce je LVN z mikro kompozitního profilu na ceně 2070 (bod 2). V případě, že nenajdeme kupce na žádné z těchto zón, lze očekávat test včerejšího VPOCu (bod 4).

Na stranu long máme jasný target 2098 (netestovaný VPOC a VPOC mikro-kompozitního profilu- bod 3).

Po včerejší seanci je třeba být na pozoru.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

**Hypotézy jsou vždy vytvářeny na první dvě hodiny regulérní US seance, která začíná od 15:30.

S&P 500

S&P 500

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.